Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem szeretnék hogy jogsim legyen?

Nem szeretnék hogy jogsim legyen?

Figyelt kérdés
A szüleim nem akarják hogy legyen jogsim,azt mondják hogy biztos nincs rá érzékem.Kerestek egy olyan oktatót akit nem nagyon kedvelnek a környéken mert túl “komolyan veszi,szigorú” .Azt veszem észre hogy minden erejükkel azon vannak,hogy belém beszéljék hogy ehhez nem vagyok jó vagy hogy nem fog menni.Nem tudom mit csináljak.
2020. nov. 20. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyítsd be, hogy tévednek.
2020. nov. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy lehet egy szülő ilyen? Ékes példája azoknak az embereknek, akik nem valók szülői pályafutásra.


Annyit tehetsz, hogy már csak azért is megcsinálod, aztán rájuk flexelsz. Fel a fejjel, minden hülye meg tud tanulni vezetni, egyáltalán nem nagy dolog, csak az elején tűnik annak. Csak bátran menj, figyelj mindenre és adj magadnak időt. Nem baj, ha lassabban indulsz el, mint mások vagy lassabb mész, mert azt érzed biztonságosnak. Hajrá, fel a fejjel!

2020. nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nekem elég érdekesen hangzik, mondjuk úgy, hogy ez az egyik fél véleménye, a másikét nem ismerjük.

Azt sem tudjuk hány éves a kérdező, ha fiatal korú, egyszerűen megtilthatják a szülők, hogy beiratkozzon a tanfolyamra, ha már fizettek érte, életszerűtlen, hogy akadályozni próbálják a jogosítvány megszerzését.

Aztán ott van az, hogy a szülők kerestek oktatót, ráadásul szándékosan olyat, akinek elég rossz a híre... lehet van ilyen, de nem természetes viselkedés egyik fél részéről sem.


Az oktatáson gondolom nincsenek ott a szülők, csináld azt, hogy tanuld meg, amit meg kell tanulni, és vizsgázz le.

(mondjuk ilyen háttérrel lehet jobb lett volna el sem kezdeni, pláne, ha kötelező elvárás lesz, hogy a minimum 30 órával, bukás nélkül legyen meg a jogsi)

2020. nov. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Naa lényeg. Féltenek, nem szeretnék, hogy vezess, de engedik , hogy járj tanfolyamra és a kudarcra várnak, hogy adjad fel, fizetik a jogsit , igaz? Na az a lényeg, hogy elsö bukásnál a " gondoltam " lesz mondva neked, arra utal majd, hogy bíztak benne. A pótvizsgát nem fogják fizetni, megunod, sulira figyelsz és majd 1 év múlva amikor diákmunkázol lesz csak pénzed rá, de akkor sok kell mert órákat is kell venni mert felejtesz.

Bullshit, de ne izgulj rajta, begyakorlod a kresz-t eü meglesz lazán csak köhögj egyet vizsgán, forgalmi meg abból áll, hogy nem vezetni tanulsz meg hanem vizsgára készűlsz. Ha nincs döntésed az oktató személyében akkor sajna az oktató autó kuplungja bánná nálam ha ilyen szitu lenne, ha tudod, hogy hol fog a kuplung akkor soha nem fulladsz le, oktatók féltik a kuplungot, adnak gázt vagy kérik, hogy adjál. Ne nyomjad meg néha-néha a gázt, kuplunggal indulj rá fog állni a lábad. Nem szabad addig másik kocsit vezetned, arra figyelj. Körülnézés, gyalogos, index és az egyirányú utcákat ha nem cseszed el pipa a vizsga, ja és a 5 dolog amit ellenőrzől : világító s fényjelző berendezés, gumik állapota, kormány holtjáték ( nem e lóg, nem recseg) , fék ( elindulás előtt fék próba ) rendszámtábla megléte s olvashatósága. Ennyi az eleje.


Írd meg mi lett, bejelöltem figyelt kérdésnek.

2020. nov. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!