Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véletlen kuplung nékül akartam...

Véletlen kuplung nékül akartam berakni hátramenetbe, baja lehetett tőle?

Figyelt kérdés
Öreg suzuki swiftemmel parkoltam volna hátra, de sikeresen lefulladtam. Majd újraindítottam és hátramenetbe akartam rakni, nyilván mostmeg kuplung benyomása nélkül, megint lefulladt, de most jó hangosan és közben ugrott egyet a kocsi előre. Friss jogsis vagyok pár hónapja és most 1 hétig nem mentem sehova, kijöttem a gyakorlatból. Baja eshetett?

2020. nov. 22. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Belenéztem az üveggömbbe, nem lett semmi baja.


De most komolyan, miért nem próbáltad ki utána, hogy veszi-e a sebességeket a váltó?

2020. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja.A váltó az egyik legmegbizhatóbb jármű részegység (általában)
2020. nov. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ennyitől nem lesz baja. esetleg ha már nagyon xar a váltó, akkor megadhatja neki az utolsó pofont...
2020. nov. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyílván nem szereti ha megszámoltatod vele a fogaskerekeket. De egytől nem lesz semmi baja. Elég masszív szerkezet az. A legelső autókban kuplung se volt. Recsegett bizony a váltó ha valaki nem volt gyakorlott.
2020. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!