Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor lesz érdemes jogsit...

Mikor lesz érdemes jogsit letenni ha tudom hogy 2026 előtt nem lesz rá szükségem?(gondolom azzal nem nyerek semmit hogy hamarab teszem le)

Figyelt kérdés

2020. nov. 23. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
ha kulfoldon akarsz autot berelni, akkor addigra legyen 2eves jogsid...
2020. nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok külföldre menni se bérelni semmi ilyen.
2020. nov. 23. 16:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyenlőre szüleimmel élek és ha kell valami bevitettem magam a boltba vigyenek hozzanak így felesleges az autó vagy ha olyan amit kézbe tudok hozni akkor megyek tömegközlekedéssel. Majd ha külön élek akkor azért nem árt majd hogy legyen saját autó meg jogosítvány. Így viszont minusz lenne pénzbe nem vállalom
2020. nov. 23. 16:26
 4/6 anonim ***** válasza:
azert neha jol jon az osok kocsija is...
2020. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valamikor 2024-2025 környékén. Ha most megszereznéd, de nem használnád akkor évekkel később fura lenne visszaülni a volán mögé.

Ui. Nem értem a válaszadóknál ezt a kocsi a seggünkben van és még wc-re is azzal járunk mentalitást.

2020. nov. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy 6 évig nem lesz rá szükséged?

Látó vagy?

Egyébként most elég szar világot élünk, senki nem garantálja, hogy jövőre is azt csinálod amit most.

Viszont a jogosítvánnyal egy szakma, vagy munkahely is lehet a kezedben.

Tekintsd ezt hosszútávú befektetésnek.

Arról nem is beszélve, hogy 6 év múlva lehet hogy kétszer ennyibe fog fájni a jogsi, de a bevételed meg ugyanannyi lesz mint most.

2020. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!