Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a B forgalmi vizsgaval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Pár nap és vizsgázom, és nagyon kivancsi vagyok hogy nektek hány óra után es hányadjára sikerült, vizsgabiztossal kapcsolatos tapasztalatok, esetleg utvonallal, barmi

Nekem ez lesz az elso vizsgam ilyen teren szoval semmi tapasztalatom nincs😅 elore is koszonom a valaszokat.



2020. nov. 24. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kifogtam a legszigorubb biztost, 55 ora utan elsore atmentem.

Utkozben mindenfele megjegyzeseket tett,de par hibaponttal atengedett

2020. nov. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Oktatóm már első vizsga előtt mondta, hogy jól veztek. Mégis eléggé izgultam vizsgákon, el is húzódott a jogsi, sokminden miatt frusztrált voltam, így 3x buktam mert benéztem buktatós dolgokat, negyedjére viszont meglett. Ez volt 2 hónapja, azóta egyedül vezetek, mindenki mondja, hogy tök ügyes vagyok és én is érzem, hogy megy simán. Szóval szerintem a lényeg, hogy nagyon tudatosan zárd ki, hogy vizsgán vagy, szard le a vb-t is, ha goromba is, ha valamit vétettél, ne kattogj rajta, csak csináld tovább a vizsgát ügyesen, amíg nem állítanak félre, addig nincs gond.

Ha meg mégis meghúznak, majd legközelebb sikerül, egy percre se kattogk rajta, szerintem ez a kulcsa az egésznek :)

2020. nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Amiért meghúztak amúgy: 1. Nem néztem szét eléggé biciklis megelőzésénél 2. Túl közel mentem az útszéli kocsikhoz 3. Elfelejtettem, hogy 30as zónában vagyok (közben volt a parkolás is), és pont a zóna vége előtt felnyomtam 40ig...

Szóval amit tanácsolok: told túl a biztonságos vezetést, inkább morogjon a vb, hogy kicsit lassabban mész, vagy megvárod a 10 méterről érkező gyalogost a zebránál vagy inkább vársz egy biztonságos hatalmas résre kikanyarodásnál. Ezekért nem buktatnak meg, de valaki már 33nál is a 30as táblánál.

2020. nov. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Ne siess soha semmivel, szépen mazsola tempóban csinálj végig mindent, aztán ha meglesz a jogsid már vezethetsz normálisan :)
2020. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem sikerült, viszont az a legfőbb tanácsom, hogy ne izgulj. Ne érdekeljen, hogy mögötted van a vizsgabiztos, még akkor se, ha éppen mogorva.


Próbáld őt kizárni, és figyelj oda a lámpákra, táblákra, tudd felidézni a megtanult szabályokat, és nézd a többi közlekedőt. Nekem egyszer majdnem meglett, akkor a vizsga végén egy sárga lámpába csúsztam bele, ami fölöttem pirosra is váltott... Ez elkerülhető lett volna, ha lassabban megyek be a kereszteződésbe. Ez egyébként az életben is igaz, nem kell rohanni, mert maximum 2-3 percet "veszíthetsz" egy lámpánál. Ha nyomod a gázt, mint a hülye, akkor nem lesz időd gondolkozni, és az úgy bukta - tapasztalat.

2020. nov. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én 100 órát vezettem mire az oktatóm el mert vinni vizsgázni, bár akkor is kételyei voltak, kaptam tőle olyan megjegyzéseket hogy alkalmatlan vagyok a vezetésre stb. Elsőre átmentem a vizsgán.
2020. nov. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Pár napja volt a vizsgam, ami sikerult is. Nagyon izgultam de az elso 10perc utan elmult. 60 orabol vizsgaztam kb mivel 42 ora utan autossulit valtottam, de utolag nagyon orulok hogy igy alakult mivel 42 ora alatt nem tanultam 2fajta parkolast, es meg rengeteg
2020. dec. 3. 23:32
 8/8 A kérdező kommentje:
mást sem.
2020. dec. 3. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!