Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi Suzuki Swift 1.0 GLX-be...

Régi Suzuki Swift 1.0 GLX-be milyen akkumulátor kell?

Figyelt kérdés
Nem nálam van az autó, nem tudom megkérdezni, a neten pedig úgy látom a motortér képeken, hogy tök mindegy, hogy bal vagy jobb+-os, mert mindenhogy elér a kábel - fordítva betéve is jó... A delikvens rövid utakra használja, 40Ah-ra gondoltam és a városban elérhető legnagyobb indítóáramra.

2020. nov. 25. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

44ah elvileg bőven elég neki.

Bár van itt egy helybéli, aki valamilyen passzióból egy 88ah-ást rakott bele....

2020. nov. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

88-ast?! Az még légvédelmi ágyúból is sok!

:D

Azt nem tudom, hogy balos kell-e bele... Vagy mindegy, mert hosszú kábeleket hagytak benne?

2020. nov. 25. 09:41
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Elég hosszúak a kábelek. Viszont vékony sarus gyárilag az aksi, nem a "hagyományos" vastagságú. Szóval vagy vékony sarus aksit veszel, vagy veszel sarut és átszereled.
2020. nov. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy JAK 45Ah-s 330-as indítóáramos lett. Nem vagyok híve, de gyorsan kell és a környéken ez volt a legolcsóbb - végül 40Ah-nál és 300-as indítónál többet akartam. 3ezerrel drágábban lett, mint online - de arra meg jött volna a postaköltség, szóval ez van. Két évet tuti kibír ez is, majd jövő télen gondozom neki.
2020. nov. 25. 12:52
 5/5 anonim ***** válasza:

gyárilag a vékonysarus 35AH aksik voltak benne


Amugy az elég is bele, a 45AH meg még némi tartalékkal is bír bőven jó bele

2020. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!