Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlanátok...

Milyen motort ajánlanátok 125-ösökig, amivel nagyobb túrákat, utakat (pl. Balaton, Ausztria) be lehet vállalni? A Varadero-t néztem, csak az drága.

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Honda CBR 125

YAMAHA YBR-125


A varadero az milyen motor?

A kereső nem adott ki motorra találatot csak azt tudtam meg hogy egy félsziget neve Varadero.

2010. aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hat ha a varadero draga,akkor keress vmi regebbi NSR-t vagy CBF-et.

Elozonek: a CBR az sportmotor,hosszu uton eleg faraszto.

2010. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Honda Varadero 125


Én beírtam és második képnek kidobta.


125ös 4üteműeket ajánlom ilyen nagy távokhoz mert azok max 3,5L-t esznek. Honda XL,XR Yamaha XT,Honda NX (Ezek ink endurok de keveset esznek és kényelmes az ülés pozíciójuk.


Nekem Yamaha TDR 125 van ( tóra-enduro). Kb 4,5L-t eszik. De én max 80-85el megyek vele. Az kényelmes is neki.

2010. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
túra*
2010. aug. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Honda NX transcity... Olcsóbb, pakolható, van valami szélvéddelem és 4t...
2010. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én MZ-n kivűl más 125ös-el nem mernék elindulni.


Ahoz még tallálsz is alkatrészt ha utközben valami baja van.De nyugatihoz semmitt esetleg rendelhetsz és 1-2hét allat meg is érkezik.


Magyarországon vannak nyugati motorok de még alkatrész nincs hozzájuk.(csak rendelni lehet,üzletbe semmi nincs)

2010. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Hat ha a varadero draga,akkor keress vmi regebbi NSR-t vagy CBF-et.

Elozonek: a CBR az sportmotor,hosszu uton eleg faraszto.



A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 12:57"


aztmondod, a CBR sportmotor? és az NSR nem? :D az NSR még "sportabb" a CBR-nél :D nagy fogyasztás, nem a leg megbízhatóbb, vagyis azért pár1000 km-ként kell szervízbe hordani. ez ideális túramotor? :D mind1, hagyjuk.


a kérdezőnek ajánlom a régebi Varaderot, azok nem olyan drágák. esetleg CBF, vagy Yamaha YBR. na meg a Yamaha XT. és Derbi Terra Adventure. énis hasonló döntés előtt állok, és talán a leg ésszerűbb lenne a CBFet megvenni. így nemtudok ellene semmi kifogást mondani, mert tökéletes motor, de valamiért nekem nemnagyon jön be. ezért inkább Varadero használtan.

2010. aug. 13. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!