Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogóval lehet közlekedni...

Robogóval lehet közlekedni külföldön? (pl:Ausztria, Horvátország)

Figyelt kérdés
Az Adriai tengerre szeretnénk lemenni vagy az Osztrák Alpokba.
2010. júl. 6. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Dumb és Dumber forma?


:D

2010. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem lehet,csak akkor ha van rajta rendszám és ha jól tudom 2012-től kötelező lesz minden kismotorra a rendszám tehát az 50ccm-re,de már most is le lehetőket rendszámoltatni.
2010. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na, utánna érdeklődtem a rendőrségen,azt mondták lehet csak ki kell kérni a biztositótól a zöld nemzetközi biztositást. Azt meg nekem van is,mert minden évben kipostázzák :)
2010. júl. 6. 18:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Kíváncsi leszek a külföldi rendőrök fejére mikor meglátják a rendszámtalan motort...
2010. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2007 ben Ausztriába menet a határon félreállitottak minket,de jött a Magyar határőr és tisztázta az Osztrákokkal,hogy mi is a helyzet.Akkor még a nemzetközi biztositást se kérték.Bécsben az egész várost bejártuk,több rendőrrel is tallálkoztunk de le se sz..ták,hogy nincs rendszámunk.(Értelmes rendőrök gondolom tisztában vannak a környező országok közlekedési szabályaival) "ja meg a nemzetközi autójelzés ( H ) felvolt ragasztva.
2010. júl. 6. 20:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából külföldön a rendőrök olyanok mint amerikában,nem a pénzre hajtanak hanem a rendes bűnesetekre,őket az se érdekli hogy a te kis 50ccm-es mocidon nincs rendszám :
2013. szept. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!