Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Addott egy simson s51 electron...

Addott egy simson s51 electronic, aminek behalt a gyújtáskapcolója és direktre szeretném kötni, természetesen világítással együtt + porlasztó probléma?

Figyelt kérdés

Szóval hogy kössem úgy, hogy az első és a hátsó lámpa is vilátson, ha jár a motor? Tehát nem akksiról. Valaki már gányolta az elektromos rendszert. A gyújtást már megoldottam, úgy, hogy a 2-es csatlakozóról lehúztam az érintkezőt. A világítást, hogy köthetem direktre? Alábbi kép alapján az 56-os (első) és az 58-as (hátsó) a világítás, de mivel kössem össze, hogy világítson is, ha jár a motor?


[link]


A másik kérdésem, mi a helyes beállítása a keverékcsavarnak? Hány tekerés kifelé?


Az a gondja, hogy alapjárat marha magas, behörög gázadásra, szivatóval megy. Szétszedtem már a karbit, ki van pucolva, vadi új fúvókák, tűszelep... úszó nem lyukas, szint ok, súbertű a 4. barázdában. 16N3-4 amúgy a karbija. Ja a légszűrő is új.



2020. nov. 26. 17:19
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


Aki ismeri a német szakszavakat, lefordíthatná. :)

2020. nov. 26. 18:58
 2/4 A kérdező kommentje:
Időközben vettem egy gyújtáskapcsolót, nem szórakozom vele. A világítással gyűlt meg a bajom most. Az a gáz, hogy már gányolták előttem a vezetékelést. :(
2020. nov. 28. 11:50
 3/4 A kérdező kommentje:

A karburátor probléma még fennál, ennyire sikerült beállítanom, de még mindig nem okés. Nem harap, rendesen, befullad gázadásra, bár már megy szivató nélkül. Csináltam egy videót:


[link]


Tippeket továbbra is várok.

2020. nov. 30. 23:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Senki?
2020. dec. 7. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!