Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idővel lehet előbb...

Mennyi idővel lehet előbb vinni egy autót vizsgára, hogy még az előző vizsgadátumnak megfelelően előre lehessen dátumozni a határidőt?

Figyelt kérdés
2020. nov. 27. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi? Mit szeretnél előre dátumozni?
2020. nov. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha az a kérdés lehet-e idő előtt műszakiztatni, lehet, de ahhoz képest lesz 2 év.
2020. nov. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Állítólag van ilyen lehetőség, hogy előbb lehet menni vizsgáztatni, de a határidő hónap napját meg lehet tartani.


Tehát ha március 10én jár le a műszaki. akkor elvihetem mondjuk február 7én ellenben a lejárat határideje marad 2023. március 10.

2020. nov. 27. 10:20
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Én előbb műszakiztattam 1-2 héttel, és nem a vizsga napjától számítva ketyeg a 2 év, hanem az érvényességi idő lejártától.
2020. nov. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
30 nap
2020. nov. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
" Ha az időszakos vizsgálatot a forgalmi engedély időbeli hatályának (műszaki érvényességi idejének) lejárta előtt legfeljebb 30 napon belül végzik, a forgalmi engedély hatályának megállapításánál a (3) bekezdésben meghatározott időtartamot nem az időszakos vizsgálat napjától, hanem a forgalmi engedély időbeli hatályának lejárta napjától kell számítani."
2020. nov. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok. köszönöm. ment a pacsi :)
2020. nov. 27. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!