Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelethet ha kigyullad a...

Mit jelethet ha kigyullad a "motorhiba" lámpa a műszerfalon?

Figyelt kérdés
Külföldön vagyok és az első igazán hideg napon megjelent a kis sárga lámpa, ami motorhibát jelez. Az autó működik, de inkább otthon javíttatnám. Mi lehet? Mercedes A 150 2004-es újabb típusú, benzines.
2020. dec. 3. 02:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az csak egy általános jelzés, hogy valami baja van, nem konkrét hibajelzés.

Kismillió oka lehet, de egy diagnosztika megmondja.

2020. dec. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Bármit jelenthet, vigyed el a legközelebbi szervizbe.
2020. dec. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Sokminden lehet. Nekem most vw touranon volt ilyen. Kipufogógáz hőmérsékleti jeladó valószínűtlen jelet adott. Kitöröltem, nem jött vissza. Kismillió dolog lehet. Ha ugyanúgy megy mint eddig nagy gond nem lehet. Vmi jeladó megbolondult.
2020. dec. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A Klasse esetén valószínűleg sok macerát jelent. :D

Vidd el szervízbe, ahol kiolvassák a hibakódot, az még "Külföldön" sem kerülhet olyan sokba. Aztán az eredmény fényében eldöntöd, hogy hol lapátolsz bele egy kisebb vagyont.

2020. dec. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen esetekre vettem egy ilyen filléres Bluetooth-os olvasót. Ha kigyullad a jelzés, akkor gyorsan meg tudom nézni, hogy mi baja és ha nem olyan komoly, akkor nem kell vele foglalkoznom azonnal.
2020. dec. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel számtalan oka lehet így ne ess neki fejetlenül a szerelésnek. Vagy szerzel egy diagnosztikai eszközt, vagy elviszed egy szervizbe diagnosztikára, nem kötelező velük megcsináltatnod, beviszed megmondod hogy ez van kérsz egy diagnosztikát, megnézik elmondják mi a baja, ha van egy kis eszed kész árajánlatot, hogy az alkatrész mibe kerül és pontosan mi kell bele stb... Aztán szépen elmész és ha tudod megcsinálod magadnak. Egyébként számtalan hibát jelez az a lámpa lehet csak egy egyszerű érzékelő hiba is.
2020. dec. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nyisd ki a motorháztetőt és nyugodt hangon magyarázd el a motornak, hogy most külföldön vagytok és majd otthon tudod elvinni az orvoshoz.
2020. dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!