Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2003-as vw póló. Jelenség:2...

Mónika2178 kérdése:

2003-as vw póló. Jelenség:2 hetente jelentkezik az, hogy nem indul be elsőre. Hibát nem jelez. Labdaszonda, alsó holtpont jeladó ki lett cserélve. Nemrég pedig erőtlen é vált. motor vezérlést tette ki hibának. De újra indult hibátlanul. MI LEHET?

Figyelt kérdés

#Néha nem indul
2020. dec. 3. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem ilyenem van, 1.4 diesel es nekem sem szeret elindulni, de mast nem tapasztaltam. Igaz én vsak heti 2x megyek vele de akkor messze videkre.
2020. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vortrex ***** válasza:
90%
1.-nél nagyon valószínű, a kérdezőnél meg csak lehet, hogy már nem olyan jó az üzemanyagrendszer tömítése, és elejti az üzemanyagot (visszafolyik az injektor csövekből), olyankor sokáig kell tekerni, mire újra feltelik, de onnantól megint pöccre indul egy ideig. Ha orral lefelé álltok a lejtőn, az sokat dob rajta
2020. dec. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!