Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ki használ C900 autós kamerát?...

Ki használ C900 autós kamerát? Hogyan kell rögzíteni az esetleges esetet?

Figyelt kérdés

Kaptam egy C900 novatek autós kamerát de nem tudom használni, hogyan lehet menteni az esetleges balesetet?


Azért ebbe a kategóriába írtam mert nagyobb esélyt látok rá, hogy kapok érdemi választ, mivel autós társak használnakk ilyet.


2016. dec. 30. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű. Alapból megy a felvétel ha kap áramot. A felvételeket a beállított időegységekben fájlokba menti,amíg meg nem tellik az sd kártya,aztán törli őket és újrakezdi. Ha van akció és azt fixálni akarod a kártyán akkor csak a JOBB oldali gombot megnyomod és az adott file nem törlődik többet.
2016. dec. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amióta feltalálták az USB csatlakozót, ez nem okozhat gondot! Ezen is ott a csati, feldugod a gépedre és lemented a felvételeket.
2016. dec. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem adnak mellé semmilyen használati útmutatást? Leírást? CDt?
2016. dec. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bár mondjuk folyamatosan újra kell resetelnem a eszközt mert lefagy... nem reagál. Nem használtam még élesbe csak itthon.
2016. dec. 30. 09:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Adsz neki külső tápot és úgy próbálod? Ezeknek az kell, mert az akkujuk nagyon gyenge. Sd kártyának meg legalább class10 est rakj bele és formázd le előtte pc-vel ,ha volt rajta valami.
2016. dec. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mióta feltettem a kérdést azóta usb-vel csatlakoztatva van a gépbe. Rendben, class10 es lesz, biztos rá van írva.
2016. dec. 30. 09:54
 7/9 A kérdező kommentje:
class10 az az a jel amikor egy 10-es be van karikázva a giga fölött?
2016. dec. 30. 09:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Azaz :)
2016. dec. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem nagyon működik a dolog... percenként újra kell resetelni. Visszaküldöm. Évben ez a második autós kamera ami elromlik és adhatják vissza a pénzem... nagyszerű.
2016. dec. 30. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!