Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használ valaki autós fedélzeti...

Használ valaki autós fedélzeti kamerát?

Figyelt kérdés

és ha igen akkor miért döntött úgy ,hogy vesz egyet + volt-e olyan szituáció amikor jól jött ,hogy van az autóba kamera ,ha volt akkor mi volt az ?


válaszokat előre is köszönöm !!


2013. jún. 16. 03:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem használok, de majd ha veszek GPS-t akkor olyat veszek ami tudja. Gondolom van olyan. És remélem nem lesz rá szükség hogy vissza kelljen játszani a felvételt.
2013. jún. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én használok, elrejtve az autóban. Leginkább a parkolás közben történő események miatt.


Az előzmények:

Tavaly az előző autómról ellopták a rendszámtáblákat (Miskolc, Vászonfehérítő u. környéke és Avas, csak hogy tudjátok, hol kell tartani a hasonló esetektől), azután beálltam a belső parkolóba, hogy szem előtt legyen az autó, de két ott lakó tahó kezdett szórakozni azzal, hogy az ablaktörlőmet babrálta, hetekig csinálták, ez volt náluk a napi rutin, egy alkalommal teledobálták csikkekkel az autót. Beraktam egy rejtett kamerát, ami felvette őket, az értelmileg visszamaradt gyerekeikkel együtt (utóbbiak a csikkdobálók).


Azóta már felköltöztem Budapestre, hogy a szeretett nő mellett legyek, az autó meg garázsban áll, de még így is jó szolgálatot tesz a kamera, ha visszamegyek a vadkeletre, meglátogatni a családot.


Az eredeti funkciója, a balesetekről való bizonyítékgyűjtés mellett akkor is nagyon hasznos, ha parkolási baleset történne a távollétemben, mert azt is rögzítené, pontosabban a tettes rendszámát, mert leállított motornál is rögzít, ha mozgást érzékel.

Nekem egyedi megoldás van, elöl rejtett, hátul csak félig-meddig. Az ára egyezik a legolcsóbb kompakt fedélzeti kamerákéval: egy nagyon olcsó androidos telefon, ami a központi egység szerepét tölti be, rajta fut a rögzítőszoftver, egy 4gb sd kártyára dobálja az 5mp fotókat, még viszonylag kevés fénynél, utcai világítás mellett is kivehető minőséget produkál, wifin is elérhető, és két webkamera.

2013. jún. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen. Az utóbbi időben többször kaszáltak el majdnem vagy ténylegesen a felelősséget elhárítva.


Így aztán beszereztem egy 2kamerás, GPS-es, Gsensoros kamerát.

2013. jún. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!