Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik annyira szidják a bmw-t...

Akik annyira szidják a bmw-t azoknak mi a véleménye arról hogy még 300 km/h-nál történő balesetnél is megvéd?

Figyelt kérdés
[link]
2020. dec. 18. 10:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mákja volt... az autó majdnem kiégett, ha nem tud kiszállni, bennég. Nos akkor, nem mindegy milyen autó? Ez egy egyedi eset.
2020. dec. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Ez semmit nem mond. Lekoccolta a szalagkorlátot és pörgés közben lelassult, utána esett bele az árokba, lehet hogy egy másik autóval sem lett volna nagyobb baja.


Ettől függetlenül simán bennéghetett volna, szerencséje volt.

2020. dec. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

300-nál semmi sem véd meg, csak az őrangyalod és a vakszerencse...

Egyébként meg nem a biztonsága miatt szídják, hanem megbízhatóság hiánya miatt.

2020. dec. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ettől most mindenki meggondolta magát, aki eddig nem szerette a BMW-t
2020. dec. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A bmw egy szar.
2020. dec. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 D. Brasco ***** válasza:
100%
Teljesen életszerű most kiragadni egy ilyen balesetet,ahol az embernek kb mindenben szerencséje volt,ahol az auto fokozatosan lassult le es nem gy betonfalba vágodott stb stb.....ebből aztán marhara érdemes hosszú távú következtetéseket levonni...es egyebkent mar latom is,ahogy az emberek elözönlik a bmw szalonokat,hogy ilyet vegyenek......
2020. dec. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Verj telibe egy oszlopot frontálisan 300-al, majd meglátjuk mennyire éled túl. Igazából már 150nél is megdöglesz, tök mind1 hogy bmv vagy sem, ez fizika. Mármint értem én, hogy a te értelmi képességeiddel ez felfoghatatlan, de attól még így működik.
2020. dec. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem szidom a bmw-t mert nem vagyok márkagyűlölő vagy márkab*zi, de pont telibesz*rnám, hogy mit nyekeregsz meg linkelgetsz, ez ilyen "Az én apukám erősebb" színvonalú vita.
2020. dec. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Akik szidják őket nem éppen az M5 kategóriájú típusokra értik és nem a biztonság miatt,én életemben nem hallottam senkit akinek a biztonsággal kett volna baja.

Azért szidják sokan mert főleg használtan nem túl megbízhatóak és sok a leélt szétrúgott darab.Eezek az E46-ok nem az M5-ök mint ez a példány elvégre Magyarorzságon vagyunk.

2020. dec. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen eset minden autómárkával történt már. Valójában manapság minden autó ugyanolyan biztonságos. 50-60 km/h-ig megvédHET, afölött meg már semmit nem számít az autó, a szerencsén fog múlni minden.
2020. dec. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!