Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan vehetek hitelre Magyaro...

Hogyan vehetek hitelre Magyarországon autót ha német munkaszerződésem van?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni autót Magyarországon hitelre viszont németországban élek és dolgozom de van magyar lakcímem is. Hogyan lehetséges ez?
2020. dec. 22. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Beadod a banknak a német munkaszerződést és számlakivonatot.

Ha belegondolsz, nem egy ritka dolog, itt Sopronban is sokan magyar banknál vesznek fel hitelt, de Ausztriában dolgoznak.

2020. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem veszed Németországban? Ott jobbak a konstrukciók...
2020. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Dehogy akarsz te autót venni, mert ha akarnál akkor csak besétálsz a bankba és nagyon részletes mindenre kiterjadő felvilágositást kapnál.

Max az lenne a legrosszabb hogy nem kapnál, na és akkor mi történne, semmi.

De itt bizos nincs bank szakember aki neked pontosan leírná.

2020. dec. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Németben jóval,de jóval jobbak a hitel feltételek.Itt valami sántít,vagy valami különös oka lehet,ha itt szeretnél magasabb törlesztőre hitelt felvenni.Itt nem fizetés esetén rögtön lecsap a bank maffia az ingatlanodra.
2020. dec. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szeretnék autót venni viszont jelenleg németbe vagyok. Azért szeretnék magyarba venni mert itt egy dízelre az éves adó 300euró. Plusz a kötelező biztosítás sem olcsó.
2020. dec. 23. 04:44
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha életvitelszerűen kint élsz, akkor ígyis-úgyis kinti papíros autó kell. Különben megbüntet a rendőr...
2020. dec. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csinálj kint számlát az Ing nél, náluk jó a konsztrukció, jelenleg valami 2,60% thm,kolegám 10000 euróra, aszem 4 évre valami 10550 et fizet mindenestől (náluk vagyok és nemrég küldtek valami reklámot, hogy milyen olcson adnak most autóhitelt), 48 órán belűl a számládon van a pénz (tesom vett fel 19.000 eurót így) és ami a legjobb, hogy nem kérik be a törzskönyvet sem, azthiszem adásvételi szerződés másolata meg törzskönyv másolata kell, megveszed a verdát, kiveszel rá Ausfuhtkennzeichent ("zoll rendszám") és irány haza.

Melyik tartományban vagy?

Én 5 évet jártam magyar rendszámmal itt kint, sosem volt bajom, lehet csak szerencsém volt.

2020. dec. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, jelenleg 2,39% az ingnél, 2.59 volt eddig
2020. dec. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sógorom éves adója 200 euró, a havi biztosítási díja részcascóval 50 euró körül van egy 1.8as 2012esdízeles mondeóra... bocs, hogy ezt mondom, de aki itt él, ne legyen már ennyire spúr, hogy ennyit ne bírjon kifizetni...nem beszélve, hogy magyar rendszámra is megkell(ene) fizetned az éves adód, ha életvitelszerűen itt élsz, mert ha feldob egy jóakarod, nézhetsz...
2020. dec. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy itt milyen szép és jó autót venni de mivel schufás vagyok így esélytelen... Azért szeretnék magyarba venni ugyanis a munkához muszáj...
2020. dec. 24. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!