Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen esetben is érdemes...

Ilyen esetben is érdemes elvinni átvizsgáltatni az autót?

Figyelt kérdés
Fiatal és keveset futott használt autót szeretnék vásárolni. Amit kinéztem 1,5 éves, és közel 10000 km van benne. Magyarországon üzembe helyezett, illetve gyári garanciás. Ilyen esetben is érdemes elvinni átvizsgáltatni az autót? Esetleg elég a helyszíni vizsgálat? Vagy pénzkidobás lenne?

2020. dec. 25. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen esetben érdemes igazán, mert a garancia csak akkor érvényes, ha...
2020. dec. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Persze, hogy érdemes
2020. dec. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Én láttam olyan garis autót, amiben valami csoda folytán tönkretették a klímát, csak ezt elfelejtették beírni a hirdetésbe. :)
2020. dec. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Igen, ugyanis ha eladják az autót, akkor van valami vele, ami nem jó. Ez lehet az, hogy szar, nagyon gazdag és megunta vagy nem megfelelő neki valami rajta. Na a használtautó vételnél imádkozni kell, hogy az utóbbi legyen. Minden autót érdemes átvizsgáltatni, amit meg akarsz venni.
2020. dec. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Nézd így: kiadsz 5-6 milliót, akkor mit számit az a párezer extra?
2020. dec. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem sajnálom a pénzt, csak nem tudom, hogy egy kereskedés mennyire fogja ezt engedni. Das WeltAuto például.

2020. dec. 25. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!