Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régebbi BMW-k közül melyiket...

Régebbi BMW-k közül melyiket érdemes venni? (e36,e46,e39re gondolok elsősorban)

Figyelt kérdés

2020. dec. 21. 11:24
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
66%
Egyiket sem....kivénhedt lefingott rozsdahalnaz mind mára,vásárlásra alig alig érdemes példányokkal.Ami meg esetleg mégis jó,annyit kérnek érte,hogy abból bőven lehet jobb/szebb/fiatalabb/stb autot venni.....
2020. dec. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
De fanatizáló hatása van annak a márkajelzésnek,pénztemetők ezek már mind,de mit is lehet várni már egy húsz év körüli bömbitől melynek volt már 50 gazdája.
2020. dec. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Egyiket sem, max hobbiautónak már csak, annak a fenntartása pedig nem lesz olcsó.
2020. dec. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 crudy ***** válasza:
76%
Csak akkor ha kifejezetten ez kell. Nekem egy e46 es egy e39 van. Mindkettovel kell foglalkozni, nem mondom h nyelik a penzt de rohad mondketto es ha nem kifejezetten ezt akartam volna biztos nem vettem volna.
2020. dec. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Őszintén, egyiket sem. 99%-uk rohad, vagy a kaszni, vagy a híd, vagy egyéb eleme. Motorok pár kivételtől eltekintve (N42-esek, tds, td) jók, bár van bennük kilométer. Ami még jó állapotú, az 1,5-2M.
2020. dec. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
A regiekből amik jók szépek azok brutál dragak lettek vagy olcsók de putrik , meg a tulajuk is . Mindenképp kockázatos .
2020. dec. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
E36-ot mindig rühelltem, sosem tetszett. Az E34 viszont egy igazi klasszik forma, az már megéri a pénzt. Jómagam 10 évig birtokoltam egy 525i-t 1992ből, 10 éves folyamatos szerelés volt a birtoklása, de imádtam azt az autót. Abszolút megvan az a varázsa, amiért a BMW-t imádják sokan.
2020. dec. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bakosst válasza:
Szerintem egy 4hengeres e36 az jo valasztas ha nem versenyautot szeretnel. Nem dragak, olcsobb bele az alkatresz is mint egy 6hengereshez.. arrol nem beszelve hogy bontott alkatresz rengeteg van, konnyu szerezni hozza cuccokat. Lehet talalni jo allapotut is:) 20+ eves autoknal mindnel lehet rozsda, sok tulaj, elhanyagolt muszaki allapot stb markatol fuggetlenul.. aki keres az talal
2020. dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!