Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit vegyek első...

Haikon12 kérdése:

Milyen kocsit vegyek első autónak?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy egy olyan kérdésem lenne, hogy ti milyen kocsit ajánlanátok első kocsinak. Illetve, hogy szerintetek, mint első autó mennyiért kellene vásárolnom. Budapesten használnám főképp.

2020. dec. 27. 08:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%
250 ezerről úgy beszélsz mint a rózsadombiak 5 forintról. Nekem az 1,5 havi fizetésem, nem dobom ki az ablakon ha meglesz a félre tett lové viszek szakembert akár többször is de rossz swift vázat nem veszek.motor bele 40 ezer az nem gond csak a karosszéria legyen masszív..de a mágnest azért felirtam köszi
2020. dec. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"250 ezerről úgy beszélsz mint a rózsadombiak 5 forintról."


De ember, egy 20+ éves autótól mit vársz? Számomra is sok pénz, de lakatost akkor hívnék, ha lennék olyan hülye, hogy használt Mazdát veszek teszem azt 1,5 millióért. :D


Egyébként örülök, hogy hasznosnak gondolod az ötletemet. Nekem a mágneses módszer már bevált.

2020. dec. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
az év nem számít, a karbantartás számít, persze minden véges, de egyvadi új autót is szét lehet gyilkolni 5 év alatt, a társa mehet 50 évet mondjuk füttt garázsban komoly karbantartás mellett. Inudkciós mágnesem van a főzőlapról :DDDDDD
2020. dec. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sima hűtőmágnes is elég.
2020. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Első kocsi ne legyen hiper szuper mert úgyis koccolgagod parkolásnál
2021. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!