Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem tiltják be a nagytel...

Miért nem tiltják be a nagyteljesítményü motorkerékpárok forgalmazását?

Figyelt kérdés

Igen, azt tudom, hogy mert igény van rá, és az ostoba emberek megfizetik, ezáltál hozzájárulnak a gazdasághoz. Viszont ugyanígy mindenféle drog is legálális lehetne, mert egy réteg biztosan megvenné, és azis erősítené a gazdaságot.


Véleményem szerint egy modern 250köbcentis motorkerékpár is tud 130as utazótempót, tehát felesleges és igencsak kockázatos ennél gyorsabbat gyártani.

Ugyanez természetesen igaz az autókra is, de azokra legalább nem jellemző, hogy ész nélkül száguldoznak.



2020. dec. 30. 15:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Mert az ember egy ilyen élőlény szüksége van rá és kész. Az, hogy neked nem tetszik vagy irigy vagy, mert nem tudod megvenni és emiatt demagóg módon be akarod tiltatni az a te bajod...


130-at tud egy 125 köbös 15 lovas A1 kategória maximuma robogó is... A 250 köb egy 2T krosszmotorban kifejezetten pusztító tud lenni bent az erdőben 100-nál, akkor már azt is tiltsuk be?

2020. dec. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
#11 Nem vagyok irigy, mindig is megvetettem a motorosokat! Ha a fiam, aki még csak két éves, a jövöben motorozni szeretne, akkor jobban ellenezném, mint a dohányzást.
2020. dec. 30. 16:54
 13/22 veterán vas ***** válasza:
100%

"mindig is megvetettem a motorosokat"

Az édesapa lelki torzulását, nem kellene áttestálni a következő generációra. :(

2020. dec. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Autóknál ez valamiért nem így működik. Rengetegszer láttam AMG mercit, Porchét vagy ezekhez hasonló autót szigorúan 130al menni pályán."


Én itt lettem biztos benne, hogy vagy trollkodni próbál, vagy tényleg valami nagy gond van...

2020. dec. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

20 év múlva a kissrác:


[link]

2020. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Á, ez a kérdező 5 év múlva.
2020. dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
43%

Tegyük föl, hogy neked, vagy a családod valamelyik tagjának azonnal orvosi beavatkozás szükséges.

Pár percen belül megjelenik egy motoros-mentős /vagy azért, mert ő volt a legközelebb, vagy azért, mert ő volt a leggyorsabb/

Ebben a helyzetben is közlöd vele, hogy megveted, mert motoros? :(

2020. dec. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Őszintén, kinéznéd belőle hogy majd összeszed annyit hogy vegyen akár egy Harley-t? :D
2020. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 veterán vas ***** válasza:

#18!

Nincs az a veszély, hogy valaha is H.D.-t vásárol, hisz' megírta, hogy 250-nél nagyobb motort "...felesleges és igencsak kockázatos ennél nagyobbat gyártani".

Érted? Annyira ellenzi, hogy szerinte már gyártani is kockázatos. :D

2020. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Ugyanez természetesen igaz az autókra is, de azokra legalább nem jellemző, hogy ész nélkül száguldoznak."


Ez marha nagy általánosított gőzölgő-szaftos lószar, már megbocsáss. 900 köbcentis motorom van, nem szoktam száguldozni, ellenben engem szokott mozgó akadályként kerülgetni a sok gyorshajtó f#szkalap szinte az összes főbb útvonalon, mert nekik sebességkorlát + 1-2 km/h nem elég. Gyere ki egyszer az Üllői útra, menj oda-vissza párszor a Corvin meg a Határ út között sebességkorlátot betartva aztán számolj be az élményről. De ugyanez igaz az Árpád hídra, oriáskörútra, Bajcsyra, Vácira stb.


Nem a nagyteljesítményű motorokat/kocsikat kell betiltani, hanem szigorúbban és gyakrabban kéne büntetni a kihágásokat. Hamar megtanulná a legtöbb ember, hogy nem kéne 70-nel, 80-nal menni 50-es korlátnál. Nem várom, hogy a te agyadd ezt felfogd amúgy, nem látok rá sok esélyt.

2020. dec. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!