Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem tiltják be a nagytel...

Miért nem tiltják be a nagyteljesítményü motorkerékpárok forgalmazását?

Figyelt kérdés

Igen, azt tudom, hogy mert igény van rá, és az ostoba emberek megfizetik, ezáltál hozzájárulnak a gazdasághoz. Viszont ugyanígy mindenféle drog is legálális lehetne, mert egy réteg biztosan megvenné, és azis erősítené a gazdaságot.


Véleményem szerint egy modern 250köbcentis motorkerékpár is tud 130as utazótempót, tehát felesleges és igencsak kockázatos ennél gyorsabbat gyártani.

Ugyanez természetesen igaz az autókra is, de azokra legalább nem jellemző, hogy ész nélkül száguldoznak.



2020. dec. 30. 15:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kérdező,

Nem értem, miről beszélsz. Még hogy az autósok között nincs ilyen? Naponta járok az M2-esen, ma reggel például kb. 160-170-nel húzott el mellettem két BMW, a 110-es szakaszon. És ez egyáltalán nem ritka.

Mégis te hol élsz?

2020. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Pont annyi esze van a kérdezőnek amennyi látszik. Semmi.

Csak a rosszindulat jön belőle nulla tudással...

2020. dec. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!