Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik ablaktörlőt javasolnátok?

Melyik ablaktörlőt javasolnátok?

Figyelt kérdés

Eddig autósboltban vettem, elég szépen viszi újonnan a vizet a szélvédőről. Nem emlékszem milyen márka, valami grafitos azt tudom, ilyen kialakítású:

[link]


Lassan megérik a cserére, de lehet kipróbálnék másfajtát. Néztem GoodYear, Valeo illetve Bosch ablaktörlőket, azok drágábbak de nem tudom mennyire jók, azok ilyen kialakításúak:

[link]


Ti melyiket javasolnátok, kinek melyik vált be, melyikkel van tapasztalata?



2020. dec. 31. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hallod, ez csak egy darab gumi. Mindegyik ugyanolyan, nem dimenzionald tul...
2020. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Ha bevált az olcsóbb és kibírt mondjuk 1 évet akkor maradj annál. Vettem drágát amiket soroltál, nem értek annyival többet mint egy olcsóbb, semennyivel nem voltak jobbak vagy tartósak.
2020. dec. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Én is ezt tapasztaltam. Az 1000 ft-os is tökéletes újan, ha párszor megreszeled vele a jeget, akkor a drágának is annyi.
2020. dec. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

A fémvázas lapátok már elavultak, nem teljesítenek elég jól. A visszatérő mozdulat során magukkal hurcolják a vizet.

Keret nélküli lapátot vegyél ( [link] )

Azt, hogy konkrétan melyiket, nehéz megmondani. A keretednek megfelelően válogass.

2020. dec. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Bosch-t tartom a legjobbnak. Szinte mindig ezt használjuk, kivéve ha az ügyfél másként kéri.
2020. dec. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elmult idoszakban 3 kulonbozo auton Bosch Aerotwin ablaktorloket hasznaltam. Leghosszabb ideig 80000 km, 2.5 ev, mersekelt oceani eghajlat. Abszolut elegedett vagyok.
2021. jan. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bosch. Autónál mindig megéri jó márkát választani. Ha komolyabb alkatrészről van szó, akkor egyértelmű, filléres alkatrészeknél pedig, mint pl. az ablaktörlő, igazából alig van különbség a noname és a márkás ára között. A nekem kellő méretben 1500 a legolcsóbb, 2200 a Bosch. Vesz belőle az ember hármat (bár enyémre csak kettő kell) és 2100 forint plusz kiadás a Bosch és el vagy vele legalább egy évet. Szerintem ez senkit nem fog földhöz vágni anyagilag.
2021. jan. 1. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha jól tudom, a prémium márkák (BMW, Mercedes) is Bosch-t szerel rájuk a gyárban. Akkor biztos jó lehet.

Mikor megvettem a kocsimat akkor is talán Bosch volt rajta de nem biztos, az is bírta vagy másfél évig.

2021. jan. 1. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!