Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv mindenkinek. Friss jogsis...

Hazafy05 kérdése:

Üdv mindenkinek. Friss jogsis vagyok Mazda 3, Ford Focus, illetve VW Golf IV vagy V ezek érdekelnek. Ki mit javasolna? Típus alkatrész megbízhatóság vezethetőség stb?

Figyelt kérdés
Benzinesben (rövid távokra lenne). És anyagi hátteret tekintve használtba. Kb 700. 000, - Ft ig.
2018. jan. 19. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt vedd, ami a legjobb állapotban van, illetve ami a legjobban tetszik!
2018. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ford Focust ajánlom.
2018. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
+1 ford focus
2018. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vállalható 5 golfot nem kapsz ennyiért, marad a többi
2018. jan. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Azt reméltem többen írnak majd ...
2018. jan. 20. 17:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Írok pár szót akkor, én is csodálkozom hogy nem válaszoltak többen, amúgy ha visszakeresel, akkor már beszéltünk elég sokat ezekről az autókról.

Mazda 3- nagyon jó, igazi megbízható japán autó, tartós és pörgős benzinmotorokkal. Van azonban egy hatalmas baja, ami miatt ki is esik, és ez az összes Mazdára jellemző: nagyon csúnyán rozsdázik, sokszor láthatatlan helyeken. Ez egy autónál nagyobb baj, mintha motorhibás lenne.

Golf 4 (5-öst jót nem kapsz ennyiért)- tele van Magyarország (is) vele, jó autó meg minden, nemhiába van ennyi. De a benzinmotorok szarok benne (1.4 problémás, az 1.6 az jó lenne, de nagyon sokat fogyaszt és lomha). Beltere nagyon csúnyán tud kopni. Alkatrész van hozzá dögivel, ebből a szempontból talán ez lenne a legjobb, de:

Ott van a Ford Focus, amit ajánlok. A Focusnak nagyon kiváló futóműve van, szerpentinekben durván jót lehet vele autózni, de kényelmes rossz utakon is, ritka az ilyen. 1-es Focusból már nagyon szépet kapsz 700-ért, 2-esből ha szerencséd van, akkor találsz. Itt is a rozsdára kell figyelni, de nem olyan durva, mint a Mazda. Benzinmotorja jó, 1.6-ost kell venni, lóerőre ugyanannyi, mint a Golfé, de a Fordban sokkal pörgősebb és harapósabb motor van, vezettem mindkettőt. Focus is sok van az országban, találsz hozzá jó áron alkatrészt ha kell.

2018. jan. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :) azt halottam még a mazdához ha kell alkatrész az drága tud lenni eddig minden a ford melett szól...köszönöm minden segítség hasznos :)
2018. jan. 20. 21:02
 8/9 ElekTamás88 ***** válasza:

Szia! Ford Focus erősen ajánlom. Ha van rá keret minimum mk2 és minimum 1.6 benzin. Nekem 1.6ti-vct van, szervizes rokonom szerint ez az egyik legjobb motor a felhozatalban. Alkatrészben ha jót akarsz venni, legyen az bármilyen autó meg kell fizetni az árát. 1 hónapja volt lengéscsillapító+gumiharang és olaj+szűrő csere, futómű beállítás és a munkadíj=88e. Tehat nem volt olcsó...de mihez képest? ;-)

Ajánlom a fb közösségi oldalán keresd fel a ford focus csoportokat, mindig van eladó autó (és nem azért, mert sz@r).

2018. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Remek hálás köszönet a jó tanácsért megfogadom :)
2018. jan. 23. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!