Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki melyik autot javasolna...

Ki melyik autot javasolna elso autonak ugy 2 millio koruli max aron? (Renault/Citroen)

Figyelt kérdés
Lassan eljutok oda hogy osszegyulik a penz autora de mivel nem vagyok kogazdag es hitelt sem nagyon akarok igy a fenti keret all rendelkezesre. Elsosorban vagy 3-as Megane/Laguna vagy 2010 utani C5-os Citroen amit nezegetek es bar nekem az utobbi szimpatikusabb erdekelne olyan velemenye aki rendelkezik ezekrol tapasztalatokkal. Koszi.
2019. jún. 23. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Vegyed, és meg egyszer ennyit el fogsz locsolni ezekre a szarokra. Vegyél, nézzél normális autót. 2 milló körül egész jók vannak. Speciel 3 eladó autóm is van most.
2019. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Renault 3as szériái teljesen megbízható autók. Ezeket csak az szidja aki csőlátású, mert a 2-es széria nem sikerült túl jól. VW-nek is sok hulladék szériája volt még sem ragadt rá a sztereotípia.

Ha dieselet nézel 2.0 DCI-t vedd, Lagunanak kicsi az 1.5 még chippel is.

2019. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Vedd meg, de arra számíts, hogy használni nem nagyon tudod majd. Mindig szerelőnél lesz.
2019. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

megint itt a sok zseni, aki nagyon nagy tapasztalattal bír és tudja, 3F-et nem veszünk! Fiat, Ford,francia... de hogy ez mekkora butaság!!

MeganeIII teljesen jó, a C5 is jó. Utóbbiból az első generáció faceliftes verziója nem jó. A LagunaIII szintén jó. Nem fogsz többet bosszankodni miattuk, mint egy jó kis Passat miatt....

2019. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ezek szerint akkor itt is sok a sztereotípia. Amúgy nekünk van a családban egy egyes Megane de azt leszámítva hogy tönkrement tizen év után a klímakompresszor semmi baja nem volt.


Viszont mindenképp olyat szeretnék ami nem a 20 évet tapossa már és így ár érték arányban ez a két típus ami megfogott.

Néztem én persze Toyotát és Volkswagent és Fordot is de ott régebbi kevésbé felszerelt modellek is bőven magasabb árkategóriában mennek.

2019. jún. 23. 14:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már nagyon sokszor gondolkodtam rajta, hogy direkt francia autót fogok használtan kinézni, mert mi egy ilyen német b..zi ország vagyunk és sokkal olcsóbban adják az amúgy jó állapotú francia kocsikat, mint pl. a VW konszern költségesen fenntartható autóit.
2019. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!