Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van-e lehetőség pénzt vissza...

Jaggerswager kérdése:

Van-e lehetőség pénzt vissza igényelni használt motor vásárlás után? Esetleg mi a Hiba oka? December közepén vettem egy motort (Yamaha TDR 125) ki probaltam az üzletnél, indult jott ment. Majd miután hazahoztam 2km-en belül leállt. Többi lent?

Figyelt kérdés

Majd elvittem szerelohoz, ott 2 hetug volt.

Elmondta mi volt a baja es h kijavitotta, kiprobaltam es ment.(ez még ma volt)

Majd megint megallt.

Pontosabban amikor felvaltok 3.ba, kuplung elengedese utan hirtelen rant egyet es elegge alacsony a fordulat szám.

Majd lefullad, es nehez utana beindítani.

Aztan utana meg nem is lehet.

Berugokar nincs, csak önindito.

Amikor vettem aztmondtak h az onindito hibas de kicserelik.



2021. jan. 2. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szervusz elég nehéz így messziről bármit is mondani. Kezdjük az elejénél gyertyát szedd ki, milyen színű? az öreg motorosok csak "őzbarnának" nevezik, világos barnának kell lennie. Érdemes ilyenkor (kiszedéskor) drótkefével kipucolni. A szerelő mit mondott, mit cserélt ki rajta? Jól kihuzatod a motort könnyen előfordul, hogy helytelen váltás (alacsony fordulaton váltasz fel) miatt beköpi a gyertyát (fekete színű). A következő lehetőség, hogy a váltója rossz, kopott ez a legmacerásabb, legrosszabb eshetőség (viszont ez utóbbi valószínűsége a legkisebb).

Legfontosabb, most elsőnek: mit mondott a szerelő, milyen a gyertyakép.

Sok sikert kívánok, hajrá, várom a fejleményeket!

2021. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia, aztmomdta letakarította a gyertyát.

A fordulatszámot nemtudom mivel nem mér, de kb 60 kmh-nál váltottam 3.-ba.

Az kevés lehet?

2021. jan. 3. 01:14
 3/4 A kérdező kommentje:

Kitakaritotta a karbit.

Legszurot.

Benziszurot.

Lehetseges hogy az úszóházzal van valami?

2021. jan. 3. 01:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Szervusz gyertyaképet nézd meg (Milyen színű?)! tankja rozsdás, koszos belülről?

Gyertyakép most a legfontosabb!!!!!!!

2021. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!