Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A5 2.0 TDI vagy 3.0 TDI?

Audi A5 2.0 TDI vagy 3.0 TDI?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mi a véleményetek? Milyen váltóval? Sima A5 s line felszereltséggel akarok venni.

2021. jan. 3. 16:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
jogos😆
2021. jan. 6. 10:06
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2021. jan. 6. 10:06
 13/13 anonim válasza:
Nekem 2.0 TDI Quattro S-line van kéziváltóval pontosan 152.342 km-el és elmondanám,hogy egy élményautó! Masculin ugyanúgy mint egy FSI kívűlről és igenis jó kocsi. Vezérlést ráért volna 210ezernél cserélni, de 141ezernél azért tettem meg ,hogy az akkor már 11éves kora miatt nehogy már túl öreg legyen a bordásszíj. A kocsinak át lett írva a görbéje( az ABT által megengedett),így 177lóról fölugrott 203ra! Jobban fogyaszt,jobban megy! A Német piacra gyártották és 38ezertől CSAK ÉN vezetem! Kuplungot váltásnál tövig nyomom,a fordulatot 2ezer fölött tartom(kettős tömegűt nem ölöm), 12ezrenként szigorúan olajcsere...szóval így lehet autózni! A kocsi meghálálja a törődést!
nov. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!