Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítványt hogyan tudnám...

Jogosítványt hogyan tudnám kiváltani elsősegély vizsga nélkül ? Szükségem lenne a jogosítványra,már a kresz- és a forgalmi vizsgám is megvan de nincs elsősegély vizsgáztatás az elkövetkező hetekben.

Figyelt kérdés

2021. jan. 4. 14:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%

Jaj a kis vérkomcsi megszólalt xD


Amúgy a 9esnek igaza van, csak mivel nem mindenkinek látható a neve ezért írtam így.

Te nem is vetted magadra, csak a 10eske.

Őt valahogy nagyon betalálta a dolog... ;)


10eske, a kis igazság bajnoka, majd ő megmondja!

Az irigység, és a gonszoság árad belőle.


Tök furcsa, hogy más tudott normálisan is válaszolni, csak neked sikerült ezen fennakadni, kis szerencse csomag.


Mondom, otthonról hozza a lelkem ;)

Akkor beszélgess sokat a szeretteiddel hasonló képpen, aztám vigyázz, nehogy agyvérzést kapjál a csaholástól. ;)

2021. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
az az első amit megcsinàltam... nincs időhöz kötve, ha megvan, akkor jó,ès van jogsid, ha nincs akkor megvan a jogsi, de mègse... jah hogy előre kell gondolkozni->ez nem ment->b@szuk àt a rendeszert mert kell....
2021. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
jah ès a jogsi kèzhezkapàsa kb 2 hèt, tehàt elmèsz vizsgàzni, okmànyiroda(asszem ez a rèsz időpontos), 2 hèt vàrakozàs ès 1 hónap minimum ès meglesz a jogsi...
2021. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#8


Független kívülállóként nekem úgy tűnik, egyedül a te válaszoltál bunkó paraszt módjára, de semmi gond. 🤷🏼‍♀️😅


Hogy a kérdésre is válaszoljak, sehogy,most már sajnos ki kell várnod, mire időpontot kapsz a vizsgára.

2021. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
17%

#14 a részedről ez el is fogadható, mivel én nem válaszoltam a kérdésre, mint írtad, hanem számonkértem az egysejtűeket!

Leesett ?


Továbbá, hogy a #4est idézzem, "Szeretném én is sokadiknak ideírni, hogy sehogy."

Szóval köszi neked KÜLÖN, hogy sokadiknak idebiggyesztetted, hogy sehogy.


Nagyon értékes válasz! ;)


De te nem is válaszolni akartál, mert azt hogy sehogy... na az már valami.


Igazából csak az van a dolog mögött, hogy magadra ismertél, így "független kívülállóként"...

(Bizonyára fontos volt ezt kiemelni, tuti volt rá okod ;) )


De semmi gond ? ;)

2021. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#15 amúgy te erre vered, hogy idejössz vadidegeneket osztani a gyakorira minden ok nélkül? :D izgi életed lehet.
2021. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Úgy érzem nagyon magadra vetted amit a #8ban írtam...

És ez még mindig nem valtoztat azon, hogy te csak ezért szóltál hozzám, és próbáltál belém kötni.

Ennyire elfogytak a gondolataid ?

Kivetíted rám a kórképedet ?


(Már leírtam #15ben egyszer, rá is kérdeztem, hogy tiszta-e, válaszodból látszik nem az...

Azokat kértem számon akik bunkóztak a kérdezővel...

Ez neked "vadidegeneket osztani" ?

Ha igen, akkor csak sajnálni lehet téged öregem.)


Szóval ülj le 1es, ez sem sikerült, és verd csak tovább töki! ;)

2021. jan. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nő vagyok drágám, szóval ez nem jött be, "töki". 😂 Na szia. További jó mulatást.
2021. jan. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

Felőlem transz fóka is lehetsz babám ;)

A lényegen nem változtat... :*

2021. jan. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!