Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 15-20 éves autóban...

Milyen 15-20 éves autóban lehet autópálya tempónál halkan beszélni?

Figyelt kérdés

Tehat enyhe a menetzaj.


Swift van meg egy Galaxy/Sharan/Alhambra ( igen, kukucs , én vagyok az most éppen csak a kiegyenlítő tartály retkes , ha érdekel valakit)

Régi Swift 100km/h-nál nagyon zajos ablak ki akar esni meg zúg minden.

Galaxy/Sharan/Alhambra meg bal elől susog, a kis ablak miatt.


Van egy mindenes T4 abba nem lehet megmaradni 90 felett, barátosnénak Stilo-ja van, na az halk 140km/h nál olyan mint a Swift 40-nél.



2021. jan. 4. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kb. bármilyen prémium autó, ami a kényelemre helyezi a hangsúlyt.

Ebből a szempontból nem sokat számít, hogy most jött ki a szalonból, vagy már 30 éve gurul az utakon, mert prémium autók zajszigetelése elég régóta jól meg van csinálva.

2021. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyikben, amelyik rendesen össze lett rakva, és (relatíve) jó minőségű anyagokat használtak benne. Tehát ami árban anno közép vagy felső kategóriás volt, azokra valószínűleg igaz ez, és megfelelően csendes lesz. Mi most adtuk el a B3-as Passat-unkat. Még 170-nél is (végsebesség közelében) simán lehetett benne beszélgetni, nagyon csendes volt. Pedig az már 29 éves volt.
2021. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%

Swift nincs



BMW-nél kezdődik az autó.. Azalatt kukás kocsik vannak.

2021. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy Jaguar XF-em van. Az ugyanúgy szól 30-nál, mint 200-nál. Minden prémium márka jól van hangszigetelve.
2021. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
3#, jól demonstráltad az igazi BMW-s taplót. Gratula.
2021. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
#3 örülnél, ha annyi pénzed lenne, amiből veszel egy kukásautót, pláne egy tömörítőset.
2021. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

#6

Minden kérdésnél ott a neved..

Ennyire elvagy keseredve?

Csak ennyi az életed hogy itt dobálózol válaszokkal??

Én most jöttem fel ide 2 hét után.. Te pedig ezt nyomod..


Azt hiszed kemény vagy??? 🤣🤣

2021. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kamazban meg sem hallom ahogyan csörömpölnek a bmw-k ahogyan átmegyek rajtuk.
2021. jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lényegében bármelyik nagyköbcentis (2.0, vagy afeletti) dízelben lehet halkan beszélni, mert azok 150-nél is 3000 alatti fordulaton mennek.
2021. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
#7 nem én vergődöm, én remekül elvagyok. Igaz elég sok hülyeséget olvasok sajnos és ezen te sem tudsz javítani úgy látszik.
2021. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!