Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az én Golfom is így beszari...

Ha az én Golfom is így beszarik és belém jönnek, akkor ki a hibás és kinek fizet a biztosító?

Figyelt kérdés

Ha már nem tudom lekormányozni a leállósávba, vagy éppen ott nincs. Én biztos, hogy kiugrók és elfutok a fűbe, amíg jön a mentés.

Ilyenkor ha belém jönnek ki a hibás? Fizet mindenkinek a biztosító?

Azért kérdezem csak, mert ilyen Golfom van.

https://www.youtube.com/watch?v=TDhJeqEo1nI


2021. jan. 5. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha az autopalyan tolod az autodat (kiveve a leheto legrovidebb uton a leallosavig) es beled hajtanak, akkor nemhogy a biztosito nem fizet, de a rendor is megbuntet kozuti veszelyeztetesert, mindegy hogy Golfod van vagy Trabantod.


Autopalyan amugy mindenkeppen van leallosav, es kinyomott kuplunggal meg kiengedett fekkel el kell tudni tolni az autot, akarmi van.

2021. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért az integetős fazon elég tökös legény. Vagy totális őrült.
2021. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben csak büntetést kap mindenki .
2021. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

>>> "Ha már nem tudom lekormányozni a leállósávba, vagy éppen ott nincs"

Ilyen nincs. Ha négyből három kereked egyszerre kiszakad és a maradék egy beblokkol, autópályatempónál még akkor is van elég lendületed alvázon kicsúszni a leállósávba.

Ha meg nincs leállósáv, akkor a külsőbe mész, amennyire csak le tudsz húzódni (pl. híd, alagút esetén), majd egyből hívod a rendőrséget hogy biztosítsák a sávot, mert az idő itt faktor: minél tovább állsz ott biztosítatlanul, annál nagyobb a valószínűsége hogy beléd jönnek.

2021. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen más autó nem szarhat be, csak az ilyen Golf.
2021. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt mindenki hibás aki lathato a vidin!

Kezdve a legalapabbal: lathatósági melleny! Alap!

2021. febr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!