Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vennétek meg ezek közül?

Melyiket vennétek meg ezek közül?

Figyelt kérdés
Skoda Fabia, Mazda 2, Seat Ibiza, valamelyik Peugeot (ami nem vti motoros)? Mindegyik 2008-2010 körüli. Dízelt egyáltalán nem vennétek? Vagy esetleg más típus 1m körül városi autónak?

2021. jan. 8. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha én venném akkor Mazda 2 mert nagyon tetszenek
2021. jan. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Peugeot.
2021. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Peuget-ot miért? Mindenki szidja a francia autókat.
2021. jan. 8. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért az jócskán túlzás, hogy mindenki szidja őket. Hogy miért Peugeot-ot? Hiszen te is felvetetted a kérdésben, másrészt meg egyáltalán nem rossz márka, gyártó a világ egyik legrégebbibb múltra visszatekintő autó márkája, hiszen már réges rég a Rover sorsára jutottak volna, a kutya nem venné őket, akár újonnan akár használtan, globálisan. Nekem 2007-es teljesen alap 207-es volt, benzines, a legkisebb motorral, 8V-s benzines, ami a 206-osban is szolgált. Nem egy modern konstrukcióju erőforrás, de egyszerű mint a faék. Elektronikusan, motorikusan semmi baj nem volt vele, kényelmes, alapáron tele extrákkal, már kezdem bánni, hogy eladtam, mert nem tudom, mi is legyen a következő. Ha tetszik dizájnra, bátran próbálj ki egy kevés km-t futott 207-est. Ebből az 1.4-bol volt egy 16V-s 90 lovas verzió is, a 75 lovasra mondják, hogy lomha, gyenge, de nekem bőven elég volt, jókat autóztam vele. Nem, nem egy utcai izomauto, az kétségtelen, de azt az 1150 kilót azért viszi...
2021. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
UI nézegetek a hahu-n újabb (második generációs, 2007-tol) Mazda 2 autókat is, mert nekem is tetszenek és méretben is pont ideális, így akár az is ajánlható. Vagy Hyundai i20, Corsa D... S igen, én csak benzinest vennék, szívó-t lehetőség szerint. A benzines autók egyik legnagyobb pártfogója vagyok...
2021. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek közül Peugeot-ot. Pont azért, mert mindenki szídja és ez által többet veszít az értékéből. Ha nagyobb keretem lenne, akkor egyiket sem venném.

Miért ne vennék dízelt? Most is az van nekem.

2021. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szerintem a Peugeot néz ki a legjobban ebben az árkategóriában.

Mert azt szokták írni, hogy városba nem jó a dízel.

2021. jan. 8. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!