Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kis pénzből olcsó autó melyik...

Lui7013 kérdése:

Kis pénzből olcsó autó melyik éri meg jobban?Opel Astra F Sedan vagy Suzuki Swift Sedan? kb.200.000 van rá.Fogas kérdés,de tapasztalatokat kérnék,kis fogyasztás és olcsó alkatrészek? Melyik lehet a gazdaságosabb.? Melyiket éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Véleményeket meghallgatok. Köszi előre is.!

2020. dec. 28. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem 2006-os swift van, nagyon olcsó bele minden alkatrész de nem romlik el, elvisz ez a világ végére is. Tesómnak 1999 opel astra van, kb az árát ráköltötte már mert mindig volt valami baja. Nekem ez a tapasztalatom, lehet csak egyedi eset de én a suzukit ajánlanám
2020. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ez nagyon hasznos vélemény számomra mert én i a suzuki felé hajlok.
2020. dec. 29. 03:00
 3/10 anonim ***** válasza:

Kéretik megnézeti mielőtt megveszed.

Emelési pontok, nyúlványok, küszöbök, sárvédő dobok, ajtók aljai, szélvédőgumi-karosszéria találkozásai (körbe a peremen), taposó és minden ami vizsgálható.

Küszöbcsere oldalanként állapot függvényében cc. 50e Ft (ha van mihez hegeszteni). Vannak az olcsó Jóskák, purhabmesterek, gitt szökevények akik töredék árból összemókulják, akadnak olyanok is akik kifizettetik veled a javítás árát, cserébe nem ér a munkájuk egy forintot sem.


Olcsó autónál (drágánál is) sűrűn előfordul, hogy a vételár dupláját rá kellene költeni, hogy használható legyen.

F Astra szeret rohadni, Swift is.

2020. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

most adtam el a swift sedanomat


12 évig hazsnáltam, komolyabb müszaki gondja sosem volt


Egydűl a rozsda az ami a gondja volt, ezért is a dtam el, rohadt az alja sajnos.

Amugy szerettem, jó kis masina volt 1.6 os motorja 93 lóerős

Ha találsz egy olyat aminek nincs szétrohadva az alja akkor jó vétel.

Opelom is volt igaz nem astra hanem E kadett,(az F astra elődje) na azt utáltam mindig volt rajta valami amit javítattni kelett, és ráídásul lomha is volt


Én a suzukit javaslom

1 dologra kell figyelni nagyon, a rozsdára

De a rozsda az f astrákat is eszi már rendületlenül

Öreg autóknál csodákat nem érdemes várni

2020. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Swift. A rozsdára figyelni.
2020. dec. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek! Segítettetek!!! Astram már volt,Suzukim még nem.De most fordítok. Suzukit szeretnék. Köszönöm még egyszer!!! Legyen szép jövö évetek!!!!azaz.....BUÉK!!!!
2020. dec. 31. 15:20
 7/10 anonim ***** válasza:
swift
2021. jan. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
40%

Swift.

96 os 1.3 ast most fogom eladni, mert vettem egy 2005 swiftet. Úgyhogy csakis swift. kivisz a világból, a legmegbízhatóbb autó!

2021. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2005 ös túl kocka nekem nem elég áramvonalas :s
2021. jan. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%

9:

Ezt most komolyan írod??? :D

Éppen hogy "vasaló" autónak nevezik. Ennél áramvonalasabb autót hol találsz? :D

2021. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!