Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez tényleg így van hogy a...

Ez tényleg így van hogy a szervóolaj ha kevés akkor megkell nézetni,mert az csak akkor lehet kevés ha csöpög valahol?egy autós boltba ezt mondta egy nem túl magabiztos srác,ez igaz?

Figyelt kérdés

4es golfomban egyre nehezebb tekerni a kormányt,megnéztem az szervoolaj szintet és minimum alatt volt,gondoltam veszek az autósboltban,Majd mondta a srác hogy nézessem meg mert tuti csöpög valahol.én meg laikus fejjel azt gondoltam ,hogy csak felhasználódott benne az olaj, és kell bele az utántöltés,de most megijesztett picit,pedig utoljára kb. 2-3 éve volt bele töltve szervó olaj,azt hittem ez a normális hogy egy idő után elfogy.

Köszönöm előre is a segítséget!



2021. jan. 8. 18:06
 1/5 Beviz Elek ***** válasza:
Nem kellene fogynia, valahol elszivárog az olajad.
2021. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem normális ha fogy.
2021. jan. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Töltsd utána és figyeld meg hogy hol ereszt.
2021. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, de ez nem egy tragédia. Én is évekig töltögettem utána egy Renaultban, mire megtaláltuk a helyet, ahol megszökött az olaj.
2021. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mindentudó99 ***** válasza:
Töltsd fel. Ha kifogy sokba keelrül. Apámék autóján alul valami lemez elrohadt és elfojt az olaj. Sokba került a javìtás.
2021. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!