Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudhatom meg hogy...

Honnan tudhatom meg hogy mennyi az autóm eurotax értéke?

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ingyen sehogy, fizetős az adatbázishoz való hozzáférés. Azonban ha használt autót akarsz eladni az eurotax érték úgy sem segít túl sokat. A piacon lévő többi autóhoz kell beáraznod
2021. jan. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1-es, nem, hogy ingyen sehogy, de pénzért sem tudhatja meg mezei halandó. 2020 elején megszüntették a lekérdezés lehetőségét
2021. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

#2: Hopp, erről lemaradtam


#1

2021. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szomorú, nem eladni akarom. Összetörték és gazdasági totálkárra vették fel... egy nevetséges összeget szabtak ki rá.

Az alany egy 20éves Honda civic kifogástalan újszerű állapotban(patika) és kelerkezett rajta egy 470ezer forintos kár, ebből a biztosító csak 246ezer forintot akar kifizetni... ugyanis a gazdasági totálkárnál az autó piaci értékét nézve és a jelenlegi állapotát (roncsértéket) nézve a kettő különbségét fizetik... na most tegyük fel hogy az autómnak a jelenlegi értéke 80ezer forint, mert tényleg nem ér többet magyarul akkor a piaci értéke az autómnak 326ezer ft? Ezt mindenki tudja hogy nevettséges, igen annyiért mennek ezen használtautón( de ezeket lábbal lehet hajtani mert lyukas az aljuk meg okádják a füstöt olajzabáló sz@rok) de az én autóm közel sem ilyen volt és ennyit ért.

Ezért is voltam annyira kíváncsi hogy egy makulátlan ilyen típusnak mennyi lehet az értéke...

2021. jan. 10. 13:36
 5/12 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem nekem ez az autó több mint egy millió forintba van, én ezt hobbi autónak csináltam. A-zig felújítva kaszni futómű motor farabokra szedve zsír új alkatrészekből összerakva. Tavaly friss metál fényezést is kapott. Tudom ez rohadtul nem lényeg mert ezt a kutya sem nézi csak hogy ez az autó ilyen állapotban nem hiszem hogy 326ezer forintot ér😀😀
2021. jan. 10. 13:40
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
20 éves Honda Civic ennyit ér.
2021. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor add el drágábban valakinek, senki nem fog megdorgálni.
2021. jan. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
PEdig ez a reális ár, attól még, hogy állítólag te ráköltöttél egy csomót nem jelent semmit
2021. jan. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az eurotax ár általában jóval a piaci érték alatt van. Kb egy kéken füstölő félig szétrohadt példány értékének felel meg magyarországon.

Nálunk elég drágák a használt autók, mert újra keveseknek van pénze.

Az viszont, hogy neked "mennyibe van* a kocsid senkit nem érdekel a használtpiacon sem....

2021. jan. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És akkor ilyenkor jön a kérdés hogy minek fizetek évente biztosítást akkor??😅 szégyen ez az ország
2021. jan. 11. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!