Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik típusú autót ajánlanáto...

Melyik típusú autót ajánlanátok kb. 500.ezer ft értékben első autónak, Toyota Yaris, Nissan Micra vagy Hyundai Atos?

Figyelt kérdés

#Toyota, Nissan, Hyundai, autó
2021. jan. 10. 15:11
 1/2 D. Brasco ***** válasza:
Amelyik nincs menthetetlenül szétrohadva...a hyundai atos meg nem auto maximum autó pótló......
2021. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Saját tapasztalat alapján tudok válaszolni. Én is friss jogosítványosnak számítok, fél éve vezetek kb. Sokat gondolkoztunk, hogy mi legyen az első autóm és végül a Toyota Yaris mellett döntöttünk. Én csak jót tudok írni, de természetesen ez függ az autótól is. Elég megbízható, engem nem hagyott ott sehol, sőt az előző tulajdonosát sem. Nem egy csúcskategóriás autó, de csak ajánlani tudom. A Nissan Micra egy kicsit erősebb autó, olyat is vezettem, nagyon jó élmény volt, de a Yaris könnyebben vezethető.
2021. márc. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!