Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » TSI motor?? Többi lent😊

TSI motor?? Többi lent😊

Figyelt kérdés

Sziasztok, nő vagyok,így nem értek sokat hozzá, de régebbről (pár éve) nagyon sok rosszat olvastam a tsi motorkról.

Ki, melyik évjarattól ajanlaná,ahol esetleg már javították a hibákat?!🤔

Olvastam régebben ,hogy szét bontása is kell,kitakarítani vagy mit csinálni X szerviz időnként, meg nagyon problémás,lánc vagy szíj szakadás meg nem tudom...ilyeneket..aki tényleg ért hozzá úgy is tudja miről írok.

De pl amit tesznek most akár már egy vw poloba 1.2 tsi ,2020, vagy akár egy skoda tsi nél ilyen 2017 körüli tsi motorok még mindig kerülendőek inkabb?

Köszönöm előre is a válaszokat!:)



2021. jan. 10. 19:06
 1/7 A kérdező kommentje:

Motorokról*

Melyik évtől ajánlott miért?*

Köszönöm 😊

2021. jan. 10. 19:07
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az első pár évben valóban voltak vezérműlánc gondok a TFSI motorokkal, de a mai 1.2-esek már kimondottan megbízható darabok, merem ajánlani.

Egy autószerelő

2021. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a pár évesek már teljesen jók, a 2008-2010 körüliek voltak problémásak
2021. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat, kb egy 2015ös darab is,bármelyik? Akár 1.0,Akár 2.0 tsi/tfsi k?:)

Milyen plusz karbantartás igényelnek? Ezt h szerelő szét szedi kitisztitja vagy ilyesmi,kell mint ezeknél a 2010 körülieknél?

2021. jan. 10. 22:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Meg kell nézni a motorkódot, aztán utánaolvasni. Nem egy időben és nem egy motorkód volt és a váltás sem egy időben történt minden modellnél.

Egyébként 1.0 vagy 2.0? El kellene dönteni első körben mit is akarsz

2021. jan. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mindegy milyet akarok,nem az a kérdés, hanem amit már megválaszoltak.

Melyik évtől nem minden problémásak így amblokk az egész hirhedt tsi/tfsi motorok. 2016tol nézem, az odáig már elméletileg javították a dolgokat,ami miatt híresen szarok lettek,majdnem mindenhol.

De már előtted megírták,de azért köszi

2021. jan. 11. 15:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, leírták, én írtam le...


Azért mondom, hogy el kell dönteni mit akarsz, mert teljesen más kategória 1.2 kávédaráló, meg egy 2.0, de mindegy, mivel csak az egyiket fogod megvenni, így érzékelni sem fogod az előnyöket és a hátrányokat a másikhoz képest.

2021. jan. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!