Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2003 renault twingo.200ezret...

2003 renault twingo.200ezret fizettem motorcsere, vizsgaztatas stb. Viszont a múszerfalon nem jelennek meg a kijelzőlampak.Ez belefér?

Figyelt kérdés
Mert en jeleztem a szerelonek, aki elkuldott a k..a anyamba es azt mondta, hogy kivul vilagit a lampa, az eleg. Masok szerint is eleg? Az nem baj ha nem latom hogy felkapcsolom a lampat vay a reflektort? Eleg ha csak kivulról megvan a vilagitas friss muszaki utan? Uis más hibaja volt, a motor miatt kerult hozzá. Elcsesztem. De a múszerfalon mindig volt jelzés. Ugy erzem teljesen idiota vagyok plusz megalaztak, hogy oda tobbet ne vigyem az autom. Nem fogom.
2021. jan. 13. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
azért ideges a szerelő mert majdnem lebuktattad. Biztos világitott neki a motorhiba jelző lámpa, és azért kötötte ki a visszajelzőket.
2021. jan. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tudod erre a választ.


Ha maszek volt, akkor ennyi. Ha nem, akkor van opciód. Ha van időd, energiád és legfőképpen PÉNZED, akkor indíthatsz eljárást. Szereplőnek fel kell jegyeznie a hibákat, azokat is, amiket nem kér javítani a tulaj, pont emiatt, hogy utána a tulaj be tudjon a szereplőre fogni régi problémákat. Szóval egy eljárás keretein belül elkérik a munkalapot és ha nincs rajta, hogy rossz volt a műszerfal világítás, akkor azt a bíróság úgy fogja kezelni, hogy a szerelőnél ment tönkre és nyertél. Persze idáig eljutni nem egy egyszerű és gyors mutatvány, ezért is van sok ilyen szerelő, mert tudják, hogy 100-ból 99-en nem fogják firtatni, csak benyelik a kárt.

2021. jan. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerelő*


Rohadt autocorrect. :D

2021. jan. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Alja kontár a szerelő,le kellett volna cseszned hogy normális munkát illik csinálni.Vidd el másikhoz aki rendesen dolgozik.
2021. jan. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 D. Brasco ***** válasza:

A motorhoz kellett nyúlni,erre nem vilagitanak a műszerfal kijelzői...de semmi.

Tényleg teljesen idióta vagy,es úgy levettek mint a nagykabátot.

2021. jan. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5.kosz a megerositest az idiotsagomban igy totálisan ""jól""vagyok

nem autoszerelo

csak gepkocsivezetó

renaultós

es maszekol otthon

nekem nem az uj hiba fajt a legjobban hanem ahogy beszelt velem.

A motor eltomlasa elott mindig volt az a csekely muszerfal kijelző ami ezen a kisautón van.

ahogy nagykegyesen elvallalta 1honap alatt megcsinalta es még ott helyben kiprobaltam, elojott hogy nincs muszerfalon semmi..azt mondta

de kivul van!!

nő vagyok egyedul

vegig bogtem az utat hazafele

kiszalltam az autobol

ugy neztem a vilagitast

ott persze hogy van

de hogy nem jott elo az uj hiba amikor levizsgaztatta???

felhivtam és hőbólogve bunka modon valaszolt, mi a sz.r bajom van 50Ftos lampa vigyem vissza ha igy nem jo nekem

2021. jan. 14. 08:00
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor tanultál egy leckét a maszek munkákról. Sajnos az autózás drága mulatság tud lenni, ezért keresnek sokan maszekot, mondván olcsóbb. De amikor a normális szerelő elutasítja a maszekot, azt nem azért teszi, hogy a saját bizniszét tolja, hanem mert tudja, hogy a maszeknál így fogsz járni.
2021. jan. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 D. Brasco ***** válasza:
Jelents fel vagy hivj rendőrt.Téged simán átbaxtak.....ha van róla számla akkir meg aztan tenyleg semmi akadálya hogy te is megszivasd.Ezek utan kivancsi lennek én arra is ki lett-e cserelve a motor stb stb
2021. jan. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"ha van róla számla" :D

Hivatalosan nem is szerelő, csak "szívességből" csinál meg 1-2 dolgot.


Kérdező, egyik visszajelző sem működik?

A fényszóró visszajelzőket megfelelő embernek gondolom elnézik.


De a fő visszajelzőkről (motorhiba, olajnyomás, akksi, stb.) még fotókat is készítenek rendes műszakin. Azoknak működniük kell és reagálni rájuk, különben tönkre is teheted az autót.

2021. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tuti nem volt motorcsere se. Nezd meg a motorszam hogy mas e mint volt. Tuti csak kicserelt egy 10 000 ft os alkatreszt es a motorcsere arat elkerte.
2021. jan. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!