Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Itthon van lehetőség levizsgáz...

Itthon van lehetőség levizsgáztatni egy teljesen egyedi autót?

Figyelt kérdés
Egyik volt osztálytársam most kint él Texas-ban. Küldött képeket arról az autóról, amit ők építettek. Nagyon megtetszett nekem, mindig is akartam egy olyasmi egyedi autót. Mondta is, hogy ha kell akkor tudnak nekem is egyet csinálni. Ebbe én bele is mennék, de csak akkor ha tudom, hogy lehet itthon is használni. Ez egy teljesen egyedi autó. Zártszelvényből van a váza (mint ahogy sok gyári akkor autónak), small block V8 van benne, minden egyes futómű alkatrésze kézzel készült, úgy maratták ki őket, stb. Tehát tényleg egyedi, nincs "gyári" alapja az autónak (ezáltal gyári papírjai sem). Kint ezt le tudták vizsgáztatni, mivel van lehetőség rá, és már 2 éve használják mint normál autó. Itthon egy ilyen egyedi autót le lehet úgy vizsgáztatni, hogy azzal közúton lehessen menni?

2021. jan. 16. 14:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Utcai autóról van szó. Csak egyedi. Nagyon egyedi. Versenyezni is biztos lehetne vele, valószínűleg alkalmas rá. Engem ami miatt érdekel, az a "nyersség". Se ESP, se szervó, se semmi. Az ilyen autók sokkal jobb vezetési élményt adnak, egy kis hiba és leharapja az autó az ember fejét. Volt egyszer egy egyedi Ladám (ami nem hivatalosan lett átalakítva), az volt ilyen, és azóta se találtam jobb vezetési élményt adó autót. De ma már nem szeretnék így vezetni, mindenképp papiros autó kellene. És fontos lenne hogy utcán is lehessen vele közlekedni, mivel versenyezni nem akarok elmenni vele, szépen gurulni is hatalmas élmény egy ilyen autóban.
2021. jan. 16. 18:48
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk egy Felicia is ilyen, se ESP, se szervó... :D


Persze értjük amit írsz, de sajnos ez Magyarországon nem kivitelezhető

2021. jan. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%

#12!

Képzeld, a Feliciában volt szervó.

A fékezésre és a kormányzásra is rásegített.

(na jó, a kormány csak a 1998 utáni gyártásúakban).

Szóval csak óvatosan az ilyen pontatlan "tájékoztatással".

2021. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 Nem mindegyikben nem volt kormány szervó sem.
2021. jan. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

#13 vagyok.

"....csak a az 1998 utáni gyártásúakban"

Ugye odaírtam? ;)

2021. jan. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!