Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen terepjárót vegyek?

Milyen terepjárót vegyek?

Figyelt kérdés
Somogybabodi offroadra szeretnék autot venni mit ajánlanátok kb 400ezerig papir nélkül? Tavaly egy nivával voltunk ami sajnos nem birta a kiképzést. Esetleg Samurai sj410?

2021. jan. 18. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Mi történt a Nivával? Az a legjobb terepjáró!!! #CsakaLada 😍
2021. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
suzuki jimny..az a nyerő!
2021. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát a niva az szét szakadt. Offroad elött teljes lakatolast kapott felújítottuk szuper gumikat kapott de sajnos a terepet nem úgy birta mint kellet volna. Volt egy hátsó gárdán csere aztán tönkrement a hütő utána meg kiszakadt a kerék ugyhogy ott helyben el is adtam.
2021. jan. 18. 22:43
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

hát az ott olyan kemény terep, hogy nem sok 400 ezres jármű bírná ki

Megpróbálhatod Samurait, de már most sajnálom szegényt

2021. jan. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Babod nem viccel, oda hiába veszel bármit, gyári - vagy hómofiszban sufnituningolt - állapotban csak a bohócvideókban fogsz feltűnni.

Oda rendesen, hozzáértő által épített gép kell, meg kellő vezetési tapasztalat, ha értékelhető produkcióra vágysz.

2021. jan. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
kéket
2021. jan. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

Oda tényleg nem a 3-400 ezres autókkal szoktak kimenni. Még ha nem is látszik, ezek 90%-ban átalakított (nem gyári) autók.


Egy gyári Niva oda szerintem édes kevés...

Ennyi pénzből nem találsz olyan autót, ami oda való, bírja a gyűrődést, és el is megy. 400 ezerért kb. normális autót nem kapsz manapság. Pláne ha kell emelni a felfüggesztésen, tenni rá nagy terepgumikat... Ez nem áll meg 400-ba.


Amúgy valami régi Jeep-et (Cherokee / Grand Cherokee) ajánlanék. Azokban motor is van, Ki lehet fogni pár százezerért. Bár az is rohadni fog, az tuti.

Esetleg az említett Suzukik. Bár azt szinte garantálom, hogy 400 ért nem fogsz ilyet találni, ami működőképes.


Összes többi amikkel kimennek, az teljesen más kávéház. Azokon csak a gumi kerül 400 ezerbe :D.

2021. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A 400ezret az alap autora értettem amit utána átépittek. A nivát is átépitettük egy kicsit valamint szereztem egy 1.9tdi motort is de azt már nem volt idő beszélni így maradt a gyári 1.6. Aztán a végén mivel a kocsi mindig szétszakadt ott el is adtam. Szoval a következő autóhoz már itt van egy 1.9es motor.
2021. jan. 19. 22:53
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
400ból nem veszel terepjárót, nézz már fel a hirdetésekre. Egy tisztességes Niváért is elkérnek 600 ezret. Hiába költesz rá még utána csomót, egyszerűen 400 ezerből romot veszel csak. Annyi, hogy papír nélkül még lehet találsz olcsón valamit, jobbkormányosan, de akkor is, erre többet kell szánni.
2021. jan. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 380ezerért sikerült venni egy 1.3as samurait. Kb 700ezerbe fog megálni uj fasza gumikkal bukókerettel és erősitett futóművel. Valamint megprobálom belefaragni az 1.9tdi motort. Egyébként 5ös nem értem milyen bohóc videókrol beszélsz.
2021. jan. 22. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!