Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utánképzés, kresz vizsga...

Utánképzés, kresz vizsga ponthatár?

Figyelt kérdés
Holnap megyek feltárásra, rengeteg verziót olvastam ezért érdekelne valaki olyan ember véleménye aki képben van a kresz tesztet illetően. Több helyen láttam hogy szigorított teszt van, a 75 helyett itt 100 pontot lehet elérni, abból mennyit kellene hogy 'megfeleljek'? Volt aki azt írta hogy nincs kőbe vésve és azt is figyelembe veszik milyeb kérdéseket ront el az ember, van aki azt mondja hogy 85% a minimum,alatta újra kell vizsgázni. Valakinek esetleg tapasztalat ezzel kapcsolatban?

2021. jan. 19. 00:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem mondják meg a ponthatárt, sőt, amikor én voltam állították, hogy ez nem vizsga, csak felmérik a tudásunkat.

Ha tudod a KRESZ-t nem lesz gond, ha meg nem tudod, akkor úgyis mindegy a ponthatár, mert nem látod, hogy hány jó válaszod volt.

Nekem a pszichológus mondta meg, hogy hány kérdést rontottam és mennyi pontot értem el. Aztán rögtön megkérdezte, hogy mennyit készültem rá.

2021. jan. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!