Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines autóm van, alacsony...

Benzines autóm van, alacsony fordulatról kell gyorsítsak, motorfekezés utan, akkor ráz egyet, illtve ha elkezdek motorfekezni, és csökken a fordulat akkor is ránt. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2021. jan. 20. 00:27
 1/7 anonim válasza:

Tul magas sebességi fokozatban van

1. Variáció: Ahogy a fordulatszám esik vissza a motorfékezés következtében fokozatosan tedd egyre kissebb sebességi fokozatba egészen kettesig.

2. Variáció: egyszerüen csak nyomd be a kuplungot.

3. Variáció: mikor elkezd rázni tedd ki üresbe feltéve ha meg akarsz állni


Ha gyorsításnál ráz akkor ugyan csak tul kicsi a fordulatszám ilyenkor alacsonyabb sebességi fokozatba kell kapcsolni.


Remélem tudtam segíteni

19/F

2021. jan. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Megint én vagyok

Azt meg tudnád mondani hogy mekkora fordulaton ránt? Mert ha ilyen 2000 vagy felette akkor valószínű nem az a probléma amit írtam

2021. jan. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vezetéstechnikai hiba van, vagy a motortartó bakokkal lehet gond. A leírás alapján nem egyértelmű.
2021. jan. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
VAlami lazulás van ott, lehet a motortartók felvannak szakadva vagy lazulva.
2021. jan. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem akkor egyet ránt csak a motor. Az bizza motortartó lesz :) nekem is volt ilyen, szét volt hullva az egyik, pontosabban egyetlen motortartó bak.
2021. jan. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 veterán vas ***** válasza:

Nagy valószínűséggel az alsó kereszttartó -vagy a benne levő bak- van elszakadva, kiverődve (esetleg a csavar hiányzik)


... ha nem lenne hétpecsétes titok az autód típusa/kora, talán pontosabb válaszokat is kaphatnál.

2021. jan. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fordulatszám mérő nincs benne, így azt nem tudok mondani, de a lenyeg higy mikor leesik is ráz meg ha feljebb megy akkor is. F astrarol van szó. Én gondoltam gyújtáskimaradásra is, bár ha folyamatosan nyomom a gázt, akkor nem ráz.
2021. jan. 20. 15:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!