Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes W140 S600 (V12)...

Mercedes W140 S600 (V12) vélemények? Lehet még jót kifogni? Vélemény?

Figyelt kérdés
Gondolom ez már egyre egyre értékesebb lesz, főleg a coupé.

2021. jan. 20. 18:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom neked, ne vegyél inkább semmilyen autót a logikáddal.
2021. jan. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit úgy tűnik kedves kérdező, hogy abszolút elfogult vagy :D. Azt látom, hogy nem a mi véleményünkre vagy kíváncsi, hanem inkább meg akarsz győzni minket, hogy ez igenis egy jó projekt lenne, meg jó befektetés.


Jó befektetés semmi képp nem lenne, ezt ki merem jelenteni. Még a "jó" állapotú is olyan, hogy ráköltöd a vételárat bármikor... És hogy 20 év múlva eladáskor nem fog ez az érték megháromszorozódni, abban szinte biztos vagyok...


Nagyon kevés embert mozgat meg manapság ez az autó. Régen nyilván státusszimbólum volt, meg minden gengszter vagy wannabe gengszter ilyenekkel flangált.

Szerintem egy okádék ronda autó egyébként, már bocsánat :D. Nem is értem, embereknek mi tetszik ebben... Ránézek, ugyanúgy egy dinnyés mercit látok benne... Hiába nagy, meg bumfurdi. Az AMG-k kinéznek valahogy. Az alap szerintem bűnronda.


És hogy miért nem kelendő? Ki tudja... Valamiért nem látok belőle én sem az utakon. Nem kell az emberekenek. Egy az, mert baromi drága fenntartani normálisan. De még mint hobbiautó sem.

Másik meg...Őszintén. Kinek áll jól egy ilyen autó? Nem sok embernek. Szerintem fontos, hogy egy autó megjelenésben, stílusban passzoljon a tulajdonoshoz. Na most ez? Kinek áll jól egy ilyen? Mai világban szinte már senkinek...


Annyira szűk a vásárlói köre ennek a Mercinek, hogy nagyon. Én is azt javaslom, hogy csak akkor vedd, ha neked ez a kocsi életed szerelme, és gyerek korod óta erre vágysz. Az ára, ráköltött idő és pénz az megtérülni nem fog szerintem...

Ha csak valami hobbiautót / projektautót keresel, van jobb választás is, mint ez.

2021. febr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!