Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 2005-ös Swift tényleg...

A 2005-ös Swift tényleg ennyire rossz autó?

Figyelt kérdés

Ilyesmi kategóriában keresek autókat,Swifteket is nézegettem és jókat hallottam róla eddig, viszont találtam róla egy nagyon negatív írást, itt százezres, milliós(!) szervízköltségekről is szó esik, és hosszan ecseteli a szerző, hogy milyen szar autó ez: [link]

Kérlek olvassátok végig,tényleg ilyen rossz és csak legenda,hogy ez egy megbízható kocsi?



2021. jan. 21. 10:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%

Egy Suzukinál sem lesz milliós költségvetése senkinek sem.

Nyilván nagyobb lesz a fenntarthatósága,mint az mk3 swiftnek,de nem is egy kategória a két autó szerintem. Úgy 6.5 litertől indul,de ha taposod neki simán 8 liter fölé megy. Ellenben a régebbi sosem ment e fölé,legalábbis nállam.

2021. jan. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz, csak a linkelt ember belefutott egy szarba és onnantól kezdve minden csepp benzin amit elfogyaszt az az autó hibája és szarsága. Az ilyeneket ne is olvasd végig, mert szemellenzős, ostoba fröcsögés.


Vannak hibái, de egyik sem seggreülős. ABS kocka, féltengely, váltó szinkron, talán még a kuplung. Amúgy meg egy jó kis szerethető autó és az elődjéhez képest nagyon jó törésteszttel.

2021. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
pontosan, a legidiotábbak írnak cikkeket meg szerepelnek youtuben, mntha lenne IQ casting nehogy valami értelmes bekerüljön...no de hajrá swift
2021. jan. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 D. Brasco ***** válasza:
66%
Azert mert egyszer valaki belenyúlt a szarba még nem lesz minden swift egy betegágy pénztemető.A 12-es felsorolta a jellemző hibákat,annyival egeszitenem ki hogy egyes daraboknal a valto nyelestengelycsapágyával szokott még baj lenni
2021. jan. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
57%
Egy frusztrált szerencsétlen itt írta ki magából a feszültséget, a cikk tele van valótlan blődségekkel, el sem érdemes olvasni, a felétől már csak átfutottam. Jószerével már az eső és a hó is a Swift miatt esett...
2021. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező,


én tavaly nobember elején vásároltam egy 2005 év végi 1.3-as 3 ajtós GS verziót, 283000 km-el, 740 ezer Ft-ért.A szemben lévő Suzuki kereskedés számolta be egy új Vitarába, én vagyok a 3. tulaj. 2020 áprilisban volt a nagy szerviz(250e Ft), melyről odaadták a számlákat is+ a Suzuki kereskedés cserélte a jobb tükröt, valamint fényezték a hátsó lököst és javították az egyik sárvédőt, ezek is garanciálisak számlával(200e Ft). Kb 3000 km-t tettem bele azóta, a héten elvittem elvittem szerelőmhöz, ahol olajat, szűrőket, váltó olajat,fék olajat, szíjakat cseréltek, valamint kopottságból adódóan kellett egy új generátor.(105 ezret fizettem).


A második autóm, előtte 6 évig egy kis Fiatom volt. Ahhoz képest a megváltás: csendes, jól fordul,jól megy, jól fogyaszt, kényelmes, valamint nekem a formája is tetszik.

2021. jan. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
65%
Ökölszabály, hogy ami Suzuki, az rossz nem lehet.
2021. jan. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!