Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül 1 garnitúra...

Mennyibe kerül 1 garnitúra lemezfelni és 1 garnitúra alufelni felújítása?

Figyelt kérdés
A lemezfelni felületi rozsdás, az alufelnik közül van egy néhány, amikből padkázások közepette tört le néhány darab. Ezek még menthetők? Ha igen, mennyiért / garnitúra?

2021. jan. 22. 18:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%

Ha én ilyennel foglalkoznék, és bejönnél a műhelyembe ennyi infóval, és ráadásul látatlanban, elhajtanálak a halál faxára.

De legalábbis illedelmesen megkérdezném, hogy egyedül is ki találsz-e.

2021. jan. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Jó, igazad van.

Mellékelek képeket:


Lemezfelnik:

[link]

[link]


Alufelnik:

[link]

[link]

[link]

2021. jan. 22. 18:58
 3/18 anonim ***** válasza:

Ha ez segít, 4-5 éve fújattam újra egy darab 17"-os alufelnit, mert volt rajta egy-két kisebb felületi karc. Ne durva padkázásra gondolj, tényleg csak karcok. De az ecsetelős házi barkács megoldást nem akartam.

Budapesten fényezőnél 10.000Ft-ot fizettem az egy felnire, úgy hogy számlát, meg semmi papírt nem kaptam róla.

2021. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Na számolj!

Ha a felnit elviszed a gumishoz leveszi a köpenyt, elfuvarozod a festőhöz, homokfújja, aztán fényezi, majd visszaviszed a gumishoz összerakja, új gumicsecs, kiegyensúlyozza, felrakja.

Mennyi is egy új lemezfelni?


Az alufelnis képeidből semmi részlet nem látszik, de elég volt, hogy annyit írtál, "letört néhány darab".


Innen automatikusan életbe lép #1 válasza.

2021. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#4: Peremsérült 1 vagy 2 alufelnim, azokkal szeretnék valamit kezdeni, révén, hogy új nem kapható, a jó gyáriakat meg pillanatok alatt elkapkodják. 🤷‍♂️


A lemezfelni meg gyári lemezfelni, azokból sem sűrűn találni szép állapotút, tehát marad a fújatás.

2021. jan. 22. 22:34
 6/18 anonim ***** válasza:

1.Neten rákeresel,hogy hol újítanak fel felniket.

2.kérsz árajánlatot.

3.Az árajánlathoz mellékelsz közeli fotót a javítandó felniről.

4.A következő infók kellenek még:

A lemezfelni es az alufelni pontos mérete.pl 16-os

2021. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A lemezfelniket elvittem ma felnishez, a 4 darab lemezfelnire 84.000 forintos árajánlatot kaptam, amiben benne van a homokszórás, színterezeés fekete, fényes festékkel, felni egyengetés.


Az alufelniket még nem vittem el, de azt mondták, hogy azokkal így első blikkre szűk 70.000 körül számoljak, de ha azokról is lesz infó, akkor majd beszámolok majd.


(Egyébként 15-ös gyári W124-es E Class (1993-1996) felnikről van szó)

2021. jan. 27. 00:50
 8/18 anonim ***** válasza:
Jó drága. Akkor érheti meg ha tényleg valami ritka beszerezhetetlen veterán felnikről van szó.
2021. jan. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem semmi,jól megkérik az árát.Sajnos nekem is aktuális,mert az opelen rozsdás lemezfelnik vannak téligumin.Az alufelni is csúnya,az 17"-os.
2021. jan. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem szintén ugyan ez. :D Opelen nyári szett 17" gyári alufelnin. Télire lemezfelnit vettem dísztárcsával. De elég jól bírja ahhoz képest, hogy már 9 éves. Ott van csak felületi rozsdapötty, ahol a dísztárcsa tartója fel-levételkor összekaristolja.
2021. jan. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!