Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyen bénán nyomja az...

Miért ilyen bénán nyomja az ablakmosó a folyadékot?

Figyelt kérdés

Tettem bele ilyen illatos löttyöt Mol-on vásároltam. Az előtt teljesen jó volt. Azt csinálja, hogy spriccelem előszőr gyengén jön aztán megindul és igy szép lassan fogy el a power, mint amikor pisilsz, és a végén csak spriccni elé csöpögteti a folyadékot.


Megnéztem a csöveket, nincs megtöve sehol, a tartály teli, motorjával lehet a baj? Vagy mi?



2021. jan. 23. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Mindkét fuvokán azonos? Csak így akkor kizárhatjuk hogy ott van valami kis dugulás.
2021. jan. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ugyan azt produkálja mind a kettő
2021. jan. 23. 16:20
 3/5 10 deka farhát ***** válasza:
Nem fagyveszélyes a folyadék? Mi a céges autókkal jártunk így, a központi szertár - nyilván - a legolcsóbb téli szélvédőmosót vette meg és osztotta ki, jó pár autóba bele is fagyott. Hasonló volt a hibajelenség ott is.
2021. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, az volt a dobozra irva, hogy ilyen -20fokig jó. Arra tudok gondolni, hogy a motorral van valami, az lehet? Hogy így haldoklik?
2021. jan. 29. 17:31
 5/5 10 deka farhát ***** válasza:
A felirata szerint a mienknek se kellett volna belefagynia. Amúgy ja, lehet, hogy a szivattyú haldoklik, de az valószínűleg nem függ össze molos illatosítóval.
2021. jan. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!