Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen autóra is fel lehet...

Ilyen autóra is fel lehet venni a kormány támogatását, ami a 7 személyeseket illeti?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyet szeretnék vásárolni, és jól jönne a támogatás hozzá. Csak azt nem tudom mondjuk, hogy Chryslert hol szervizelnek Magyarországon.



2021. jan. 24. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Chrysler szerviz a pappasnál van Pesten, de ezt a típust szerintem nem tudsz (még) újonnan venni Magyarországon (ebben nem vagyok 100%ig biztos, de nem találtam 0 km-est).
2021. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy ilyen Pacifica új ára 20-25 millió forint körül van, csepp a tengerben, hogy felveszed-e rá a családi támogatást vagy sem.
2021. jan. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés. Az önrészem nyilván megvan az autóra, hiszen ezért szemezgetek vele. Sőt, az egészet ki tudnám fizetni, de ki az a hülye, aki nem él a támogatás lehetőségével? Ki az, aki saját maga ellensége? Úgy is mondhatnám, hogy okosan kell játszani.
2021. jan. 28. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Az autókhoz értek, a támogatáshoz nem, de gondolom úgy van kitalálva az igénylési rendszer, hogy csak magyar kereskedőnél tudod visszaigényelni az összeget, egy német vagy amerikai cégtől nem. Így ha van olyan hazai kereskedő, aki hajlandó vállalni a rizikót, hogy 0 kilométeres Pacificát importál és forgalomba helyez neked, akkor igen, feltételezem igényelhető rá. Ha használtan hozza és regisztrálja be, akkor viszont egész biztosan nem (ezt az egyet tudom). Hivatalosan egy cég sem forgalmaz Chrysler típusokat sem az országban, sem Európában már vagy 10 éve, amik jönnek pl. Hollandiába, Németországba azok szürkeimportos példányok, ami nem feltétlen kizáró, de mindenképp nehezítő tényező lehet. Vagy a fentebb említett Pappast / FCA magyarországi képviseletét kéne megkeresni, vagy egy amerikai autók importjára szakosodott céget, hogy ők részt vesznek-e a programban (vagy hajlandóak-e részt venni a kedvedért).
2021. jan. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!