Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Fabia- miért nem tér...

Skoda Fabia- miért nem tér rendesen?

Figyelt kérdés
Skoda Fabia 1,4 mpi,ma munkába menet az egyik kanyarban hiába fordítottam el a kormányt a kerekek nem fordultak olyan mértékben,mint kellett volna,szerencsére nem jött szembe semmi,közben valami halk hangot is hallottam.Utána,lasabb tempónál próbáltam,ott nem igazán jelentkezett.Később 90 km/h körül ismét próbáltam,ott megint sokkal jobban érződött,hogy nem követik a kerekek a kormány elfordítását.Mi lehet a baja?

2021. jan. 26. 14:23
 1/10 D. Brasco ***** válasza:
72%
Nem arról van szó egeszen vletlen hogy ebben a csodás téli időjárásban tapadásvesztés lép fel,és csúszkál az auto eleje?
2021. jan. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó egeszen vletlen,visszamentem a kanyarba ráfékeztem többször,nem csúszott,száraz volt az aszfalt.Ha megcsúszik egész máshogy viselkedik az autó.
2021. jan. 26. 15:04
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Üdv az alulkormányzottságot megtapasztaltak klubjában.
2021. jan. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Lassú tempónál nem csúszik olyan könnyen a kocsi, gyors tempónál megcsúszik. Atyavilág, kik vannak az utakon???


De a helyedben megnézném a keréknyomást is, ha le van eresztve a kerék, akkor pudingszerű lesz a kormányzás is, nem veszi fel a kisebb mozdulatokat.

2021. jan. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem csúszik,most kivittem kipróbálni.Csak jobbos kanyarban jelentkezik és csak nagyobb sebességnél,nagyobb kanyarokban.Aki nem ért hozzá,nyugodtan kímélheti a billentyűzetet :-)
2021. jan. 26. 16:48
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Akkor ezután ne kommentáld a válaszokat, kérdező! Megint előállt az az itt már megszokott helyzet, hogy eleve elvárt elképzelések vannak a válaszról, és aki nem azt írja, az rögtön "nem ért hozzá". Pedig itt csak egy ember nem ért hozzá: te.
2021. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Így igaz ,én nem értek hozzá. Ha leírtam,hogy nem megcsúszásról van szó,hanem másról,akkor miért kell azon rugózni? Én kérek elnézést.
2021. jan. 26. 18:08
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Akkor tréler, szervíz. Hibás kormányművel nem vehetsz részt a közlekedésben, de tán még vontatni sem szabad, legfeljebb emelve.
2021. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kész az autó,keresztstabilizátort, az alsó szilentblokkot,gömbcsapokat kellett cserélni. Ha legközelebb ilyen kérdés lesz ezt is beírhatjátok válasznak,nem csak azt,hogy csúszik az út. :-D
2021. jan. 29. 15:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez se most kezdődött...
2021. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!