Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Apró rozsdafoltok javítása?

Apró rozsdafoltok javítása?

Figyelt kérdés
Van egy F Astrám és több helyen kezd átütni a rozsda a fényezésen. F Astra lévén nem fogok tíz vagy százezreket költeni profi fényezésre, viszont zavar. Mi a legjobb mód ezeknek a kijavítására. Tényleg pici foltokról beszélünk, 5mm átmérőnél egyik sem nagyobb és csak felületi rozsda. Ha finom csiszolópapírral lehúzom, utána kotyogóssal lefújom, az mennyire lesz észrevehető? Fehér a fényezés, ez talán előny. Viszont a külső lakkréteg már teljesen halott és jóformán teljesen matt, szóval lehet, hogy matt festék kellene? Mit javasolnátok?
2021. jan. 26. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem észrevehető lesz, hanem jól látható. Esetleg gyári javító stiftet, bár az autó életkora alapján túlzás.

Finom átcsiszolás, passziváló. Erre lehet fújni. Én előtte kis alapozót is tennék.

2021. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze nyilván használnék én is alapozót, csak nem éreztem fontosak minden lépést leírni. :D
2021. jan. 26. 19:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Ott ahol kis foltok vannak belűl mar dolgozik rendesen a rozsda.Megállíthatatlan.

Ha ajtó akkor cseréld ki úgy olcsóbb ha veszel egy bontottat.

Ha megcsiszolod lefújod pár hónap mire átüt újra.

2021. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!