Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok igazán jó vezetés...

Tudnátok igazán jó vezetés oktatót ajánlani Miskolcon? Lehetőleg olyat, aki jól fel tud készíteni a forgalmi vizsgára. Többi lent.

Figyelt kérdés

Már harmadjára is megbuktam forgalmin, és teljesen ki vagyok készülve. Az oktatóm nem arra megy, hogy megtanuljak vezetni és biztonságosan közlekedni, hanem hogy bemagoljam a forgalmi vizsga köröket, kb. mint egy történelem tételt.


Rohadtul elegem van az egészből. Eltereli a figyelmem, hogy arra fókuszáljak, amit megpróbált a fejembe verni (pl. na a 6-os körön vagyunk, akkor most ebbe a sávba kanyarodj, mert majd 3 lámpával arrébb jobbra fogunk kanyarodni).


Nem tervezem, hogy egész életemben csak ezen a 6 útvonalon közlekedjek, szerintem inkább arra kellene fókuszálni, hogy a szabályokat betartva tudjak közlekedni. Mindegy neki, ha a KRESZ szerint szabályosan közlekedek, leordít, hogy "nem igaz h nem emlékszel rá hogy a 6-os körön ebbe a sávba kanyarodj" .


Olyan oktatót szeretnék, aki rugalmasabb és türelmesebb, aki nem feszélyez állandóan ilyenekkel. Vizsga előtt is nagyon jót tett, mondhatom, hogy leordította a fejemet, mikor eleve annyira izgultam és ideges voltam.


A hasznos válaszokat előre is köszönöm!



2021. jan. 27. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha még aktuális tudnám neked ajánlani a Generál Plusz autósiskolát a Búza téren a bevásárló udvarban található, Molnár Katalint ajánlanám vagy Gallyas Gyula is azt mondják jó de vele nincs személyes tapasztalatom.
2021. jan. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kíváncsi lennék rá melyik oktatónal voltál? Csak hogy tudja az ember melyiket kell nagyívben kikerülni. 😀
2023. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!