Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek, ha...

Milyen autót vegyek, ha maximum 250. 000-et szánok rá?

Figyelt kérdés
Mindenképpen olyan kellene, amivel lehetne ingázni Nagykanizsa és Veszprém között, tehát pl. kispolski kilőve. Lehetőleg valami alacsony fenntartási költségű, kis fogyasztású, alacsony szevízigényű (de legalábbis olcsón javítható) lenne jó. Hetente-kéthetente kellene 300km-t megttenni, szóval a megbízhatóság fontos. Tudom, hogy sokat ne reméljek ennyiért, de mégis mit ajánlanátok?
2008. dec. 2. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Suzuki Swift. Kb. 1994-1996-os autókat lehet venni, némelyiket már klímával.

Volkswagen I.II. Golfok. Igaz itt már olyan 1983-tól vannak évjáratok, de hát nem tudom, mennyire számít a kor.

www.hasznaltauto.hu Ird be a keresőbe az értékhatárt, egy csomó mindent ki fog dobni.

2008. dec. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A helyedben összegyűjtenék még egyszer ennyit, és utána vennék csak autót. Több ismerősünk vett ilyen árban autót, és többet költenek szervízelésre, mintha kivárták volna, amíg összegyűlik egy jobb állapotú autóra a pénz.
2008. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg egy régi, de leellenőrizhető előéletű Corolla.


De ennyi pénzért ne remélj csodát.

2008. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia! VW-Golf II-essel járhatsz a legjobban. Általában keveset fogyaszt, alkatrészei olcsók. Mi most vettünk egy 1,3-as benzinest, (250ért 1991-est) motorikusan jó, az elektronikával voltak gondok, eddig 6000Ft-ot költöttünk rá, még kell rá költeni 5000 Ft alkatrész+munkadíj. Ennyi és mi Bp-ről Nyíregyházára akarunk utazgatni vele.
2008. dec. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most az Audi 80 a legszimpatikusabb, igaz, az már a felső határ árban. Néztem Toyotákat is, voltak egész jók. Suzuki semmiéképp, az olyan semmilyen tömegautó.. Bár ígyis-úgyis a fogyasztás/fenntartási költség/megbízhatóság hármasa fog dönteni.

2008. dec. 3. 21:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenféle kocsit lehet találni ami a jó. én a nyáron vettem 215000ft-ér egy 91-es évjáratú ford fiestát, és kevesebbet költök rá mint báttyám a 98as 3as golfjára. Szervizelés eddig annyi volt hogy olajat cseréltem benne. több mint 4000km-rt tettem már meg vele. 1.3as szal megy is, 6liternél többet nem esik. javírtása olcsó, én a Ford Fiestát ha jól kifogod egy 1.1es motorral tökéletes lenne neked!
2008. dec. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
arra számítani kell hogy az átírás kb olyan 50-60 ezer.
2008. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jó kis zsigulit
2010. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!