Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy kitolató autó,nekem...

Egy kitolató autó,nekem jött.Kiszálltunk az auóból,megnéztük,csak a tükröm hajlott be,egyéb kárt nem láttam.Megkérdezte az illető,hogy mást esetleg látok?Mondtam nem.Miután hazajöttem,megint megnéztem,látok rajta sérülést a fényezésnél.

Figyelt kérdés
Utólag mit tehetek?

2021. jan. 30. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
semmit. elhagytátok a helyszínt, mintha nem történt volna semmi. ez vagy emlék, vagy tanulópénz
2021. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha meg van a rendszáma,akkor sem? Rendőrségen ha feljelentem,nem mennek ki megnézni az autóját?
2021. jan. 30. 13:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Megegyeztetek, hogy nincs utólagos követelésed.

Legyél férfi, vállald a tetteid következményét.

2021. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3 De mi van, ha nő? :D


Egyébként igen, kérdező ezt bebuktad. Megvan ennek az eljárásnak a törvényes folyamata, te viszont úgy döntöttél, hogy ezt leszarod és elmentél a helyszínről. Ezzel lemondtál arról a jogodról, hogy bármilyen kártérítést kapj. Ha tudnál bármilyen elérhetőséget az illetőhöz, akkor esetleg megpróbálhatnál beszélni vele, bár 99% hogy kiröhögne és elhajtana, de hatalmas szerencsével talán lenne elég lelkiismeretes ahhoz, hogy fizetne. Erre alapból minimális az esély, de ráadásul elérhetőséget sem tudsz, a rendőrség meg gondolkodás nélkül el fog zavarni. A rendszámával meg nem mész semmire.

2021. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha a másik autón látszik az én piros autóm nyoma?Ezüst színű jött Akkor sem foglalkozik vele a rendőrség?
2021. jan. 30. 14:24
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem kellene hozzá rendőrség, elég lenne egy helyszini nyilatkozat is.

Ha a másik esetleg elismeri utólag szerencséd van.

2021. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Semmilyen nyilatkozat nem történt!Ideges lettem, azért nem néztem meg jobban,hogy sérült e!
2021. jan. 30. 14:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hányszor kell még leírni, hogy NEM, AKKOR SEM! Sem így, sem úgy, sem amúgy, sem emiatt, sem amiatt. Sehogy. Nem hívtatok rendőrt, nem írtatok nyilatkozatot, valamint közös megegyezéssel elhagytátok a helyszínt. Ennek a történetnek itt van vége. Lépj tovább.
2021. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sok facsart levet vagy sört gurits rá báttya !
2021. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kalkuláld ki a kár okozás súlyos e . Megéri e utólag feljelenteni perelni szakértőt bevonni ügyvédet fogadni eljárni 1es ha ellent mondanak 2es fokra . Szerintem nem . Esetleg elmarasztaltnak és fizetheted az összes kiadast a javításon kivül .
2021. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!