Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van értelme oktatóval gyakorol...

Van értelme oktatóval gyakorolni ún. gyakorló vezetésen, ha már van jogosítványom?

Figyelt kérdés

Már 16 éve van jogosítványom. Ez idő alatt kb. 4x vezettem. A legutóbbi alkalom is màr több éve volt. Szeretnék rutint szerezni és gyakorolni.

Van értelme oktatóhoz fordulni (és fizetni) vagy elég lenne pl. a férjemmel gyakorolni?


2021. jan. 30. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Van, és az elméletet is átolvasni. Gyilkolni lehet vele, ezt ne felejtsd el
2021. jan. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van értelme, mert forgalomban a férjed nem tud segíteni amikor baj van. Oktatónak van külön pedálja, a ti autótokban nincs.

Sok órát nem kell venni, 5-6 alkalom szeirntem elég, utána lehet férjeddel szépen fokozatosan gyakorolni.

2021. jan. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első pár alkalommal mindenképp. Utána attól függ, hogy a férjed, vagy egyéb rokonod/barátod alkalmas-e rá, hogy segítsen belerázódni a vezetésbe. Alkalmas alatt azt értem, hogy nem kiabál, nem veszekszik, nem ássa alá az önbizalmad és hasonlók.

Én hasonló előélettel, mint te, csak oktatónál gyakoroltam. Neki nagyobb bizalmat szavaztam, mint más sofőröknek a környezetemben. Ez persze nem kevés pénzbe került, de nem bántam meg.

2021. jan. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!